Nowość w ofercie - projekt małego domu parterowego Justynian IV

Nowość w ofercie - projekt małego domu parterowego Justynian IV


Justynian IV to mały dom parterowy o kompaktowym kształcie, bez garażu, z 3 sypialniami. Dzięki zastosowaniu prostej bryły i dwuspadowego dachu koszty budowy, i co równie ważne - koszty późniejszej eksploatacji, w tym ogrzewanie - nie zrujnują domowego budżetu. Wejście do domu skrywa się pod niewielkim, ale praktycznym podcieniem, który zapewni ochronę przed deszczem i śniegiem podczas otwierania drzwi. Szeroki podest wejściowy umożliwi ciekawe aranżacje na święta i inne okazje. Tuż przy wiatrołapie zaplanowano garderobę, pełniącą jednocześnie funkcję szatni - niezwykle przydatne w zimowe i jesienne miesiące, gdy jest dużo okryć wierzchnich. Zaraz za wejściem zaprojektowano toaletę. Część dzienna to otwarta przestrzeń łącząca salon, jadalnię i kuchnię, którą uzupełniono o spiżarnię z oknem. W części prywatnej przewidziano trzy sypialnie (w tym dwie z wyjściem na taras), wspólną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, w którym swobodnie zmieści się także pralka.

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Projekt małego domu parterowego, bez garażu, z dachem dwuspadowym

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

 

Projekt małego domu parterowego, bez garażu, z dachem dwuspadowym   Projekt małego domu parterowego, bez garażu, z dachem dwuspadowym   Projekt małego domu parterowego, bez garażu, z dachem dwuspadowym

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje