Rzuty

Fabia XIVa
Rzut parter
Fabia XIVa
Rzut działki

Elewacje

Fabia XIVa
Elewacja przód
Fabia XIVa
Elewacja boczna
Fabia XIVa
Elewacja boczna
Fabia XIVa
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Fabia XIVa jest projektem klasycznego domu parterowego dla 4-6-osobowej rodziny. Strefa dzienna rozpoczyna się przestronnym wiatrołapem, w którym przewidziano wnękę na szafę. Salon połączony jest z jadalnią oraz kuchnią, uzupełnioną o wygodną spiżarnię. Zadaszony taras pozwoli korzystać z uroków ogrodu nawet w czasie deszczu, a dwustronny kominek ogrzeje nas w chłodne dni. W strefie prywatnej zaprojektowano dwie wygodne sypialnie oraz moduł rodziców, na który składa się sypialnia, garderoba i łazienka. Dodatkowo do dyspozycji domowników mamy dużą łazienkę, pralnię oraz toaletę. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Fabia; z garażem 1-st. - Fabia II i Fabia IV; z innym układem funkcjonalnym - Fabia VI, Fabia VIII, Fabia IX, Fabia XI, Fabia XII, Fabia XIII i Fabia XIV; oraz o mniejszej powierzchni użytkowej - Fabia III, Fabia V, Fabia VII i Fabia X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.