Rzuty

Elektron
Rzut parter
Elektron
Rzut poddasze
Elektron
Rzut działki

Elewacje

Elektron
Elewacja przód
Elektron
Elewacja boczna
Elektron
Elewacja boczna
Elektron
Elewacja tył

Przekroje

Elektron
Przekroje

Opis

Projekt domu Elektron został zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej rodzinie. Na elewacji ogrodowej zaprojektowano podcień, który ciekawie rozrzeźbił bryłę domu. Projekt Elektron to dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się część dzienna i gospodarcza, na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami oraz łazienkę i suszarnię. Atrakcją domu mogą stać się otwarte na jadalnie i pokój dzienny schody. W ramach adaptacji można wydzielić ścianką kuchnię, a także zabudować schody.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 199 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 308 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.