Rzuty

Zenit
Rzut parter
Zenit
Rzut działki

Elewacje

Zenit
Elewacja przód
Zenit
Elewacja boczna
Zenit
Elewacja boczna
Zenit
Elewacja tył

Przekroje

Zenit
Przekroje

Opis

Poszukują Państwo funkcjonalnego domu parterowego, który zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców? Projekt domu Zenit to projekt, który spełni te oczekiwania. Zenit to niewielki dom przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Zaletą jego jest przestronny pokój dzienny z kominkiem, połączony funkcjonalnie z jadalnią. Trzy sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i bezpośrednim wyjściem na taras. Oprócz pom. gospodarczego, znajdującego się bezpośrednio przy wejściu do domu, garaż posiada dodatkowo aneks gospodarczy. Dzięki prostym rozwiązaniom konstrukcyjnym i nieskomplikowanej bryle jest on niedrogi w budowie i eksploatacji.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Michalski

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 226 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 326 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.