Rzuty

Abakus
Rzut parter
Abakus
Rzut działki

Elewacje

Abakus
Elewacja przód
Abakus
Elewacja boczna
Abakus
Elewacja boczna
Abakus
Elewacja tył

Przekroje

Abakus
Przekroje

Opis

Projekt domu Abakus został zaprojektowany z myślą o 2-4-osobowej rodzinie. Abakus jest przytulnym, parterowym domem idealnie pasującym na małą działkę. Do wnętrza domu zaprasza przyjazna weranda. W holu przewidziano sporo miejsca na zabudowane szafy, stąd też jest przejście do kuchni ze spiżarnią, łazienki, kotłowni i dwóch sypialni. Ozdobą domu jest obszerny salon z kominkiem, połączony z jadalnią i wyjściem na taras. Dodatkową atrakcją jest to, że sypialnia rodziców posiada osobne wyjście na zacieniony taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ocieplenie stanowi styropian. Więźba drewniana. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, bloczkami ceramicznymi oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Wykończenie elementami z drewna.

Autor

Karolina Wiśniewska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 134 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 231 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.