Logo Danfoss

Marka DEVI jest częścią Grupy Danfoss — największej firmy branży przemysłowej w Danii oraz liderem w elektrycznym ogrzewaniu podłogowym i jednym z największych producentów elektrycznych systemów grzewczych na świecie.

DEVI projektuje, wytwarza i sprzedaje nowoczesne elektryczne ogrzewanie podłogowe, które wyróżnia się najwyższym poziomem komfortu, wysoką niezawodnością, nowoczesnym i estetycznym wzornictwem oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Zakres oferty marki obejmuje również ogrzewanie elektryczne do usuwania śniegu i lodu z powierzchni zewnętrznych i elementów budynków. Oferowane przez markę DEVI maty, kable i termostaty likwidują oblodzenie i zaleganie śniegu na chodnikach, schodach, podjazdach i dachach.

80-letnie doświadczenie DEVI w branży ogrzewania elektrycznego

Marka DEVI powstała w Kopenhadze w 1942 roku a od 1 stycznia 2003 roku wchodzi w skład duńskiej grupy Danfoss.

Gwarancja

Rozwiązania DEVI są niezawodne a wraz z wysoką jakością marka oferuje najlepszą na rynku 20-letnią gwarancję. W ramach gwarancji pokryte zostają koszty montażu oraz materiałów budowlanych np. w przypadku szkód związanych z uszkodzeniem elementów podłogi oraz płytek.

Devi stawia na polską produkcję

DEVI to polska produkcja i duńska jakość. W fabryce w Grodzisku Mazowieckim od 2008 roku produkowane są kable i maty grzejne, które są eksportowane na wszystkie rynki świata.

Jakie ogrzewanie jest najlepsze?

Zdaniem marki DEVI przyszłość jest elektryczna. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się nad wyborem rodzaju ogrzewania do swojego domu, zachęcamy Cię do skorzystania z kalkulatora, w którym masz możliwość porównowania kosztów montażu i eksploatacji najbardziej popularnych źródeł ciepła, w tym ogrzewania elektrycznego, podłogowego ogrzewania wodnego z kotłem i pompą ciepła.

Specjaliści marki DEVI przygotują również niezobowiązującą wycenę ogrzewania elektrycznego dla Twojego domu.

Dowiedz się więcej na www.sposobnaogrzewanie.pl

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).