Logo Danfoss

Marka DEVI jest częścią Grupy Danfoss — największej firmy branży przemysłowej w Danii oraz liderem w elektrycznym ogrzewaniu podłogowym i jednym z największych producentów elektrycznych systemów grzewczych na świecie.

DEVI projektuje, wytwarza i sprzedaje nowoczesne elektryczne ogrzewanie podłogowe, które wyróżnia się najwyższym poziomem komfortu, wysoką niezawodnością, nowoczesnym i estetycznym wzornictwem oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Zakres oferty marki obejmuje również ogrzewanie elektryczne do usuwania śniegu i lodu z powierzchni zewnętrznych i elementów budynków. Oferowane przez markę DEVI maty, kable i termostaty likwidują oblodzenie i zaleganie śniegu na chodnikach, schodach, podjazdach i dachach.

80-letnie doświadczenie DEVI w branży ogrzewania elektrycznego

Marka DEVI powstała w Kopenhadze w 1942 roku a od 1 stycznia 2003 roku wchodzi w skład duńskiej grupy Danfoss.

Gwarancja

Rozwiązania DEVI są niezawodne a wraz z wysoką jakością marka oferuje najlepszą na rynku 20-letnią gwarancję. W ramach gwarancji pokryte zostają koszty montażu oraz materiałów budowlanych np. w przypadku szkód związanych z uszkodzeniem elementów podłogi oraz płytek.

Devi stawia na polską produkcję

DEVI to polska produkcja i duńska jakość. W fabryce w Grodzisku Mazowieckim od 2008 roku produkowane są kable i maty grzejne, które są eksportowane na wszystkie rynki świata.

Jakie ogrzewanie jest najlepsze?

Zdaniem marki DEVI przyszłość jest elektryczna. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się nad wyborem rodzaju ogrzewania do swojego domu, zachęcamy Cię do skorzystania z kalkulatora, w którym masz możliwość porównowania kosztów montażu i eksploatacji najbardziej popularnych źródeł ciepła, w tym ogrzewania elektrycznego, podłogowego ogrzewania wodnego z kotłem i pompą ciepła.

Specjaliści marki DEVI przygotują również niezobowiązującą wycenę ogrzewania elektrycznego dla Twojego domu.

Dowiedz się więcej na www.sposobnaogrzewanie.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje