Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Zbuduj ten domWybrałeś już projekt domu, teraz nadszedł czas zacząć budowę!
I tutaj pojawiają się pytania:
- gdzie i jak  znaleźć dobrą, rzetelną i uczciwą ekipę budowlaną?
- w jakiej technologii zrealizować budowę?
- od czego zacząć?

Skorzystaj z pomocy polecanego przez naszą Pracownię  Brokera Budowy Domów -   doradzi Ci on w jakiej technologii najlepiej wybudować wybrany dom, pomoże Ci wybrać odpowiednią ekipę budowlaną, która zrealizuje Twoje marzenie o własnym domu!


Specjalnie dla  klientów pracowni Dobre Domy usługa Brokera JUŻ OD 0ZŁ. 
SZCZEGÓŁOWY CENNIK ORAZ ZAKRES USŁUG ZNAJDZIESZ TUTAJGrzegorz Niewitała
GRACUS - Broker Budowy Domów

tel. +48 600 104 130
grzegorz.niewitala@gracus.pl


Więcej informacji na temat polecanego Brokera - Grzegorza Niewitały,  znajdziesz tutaj
Przeczytaj również wywiad , który udało nam się przeprowadzić z Panem Grzegorzem, a dowiesz się, na czym polega Jego rola i w czym będzie mógł Ci pomóc.


Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie