Rzuty

Centaur
Rzut parter
Centaur
Rzut poddasze
Centaur
Rzut działki

Elewacje

Centaur
Elewacja przód
Centaur
Elewacja boczna
Centaur
Elewacja boczna
Centaur
Elewacja tył

Przekroje

Centaur
Przekroje

Opis

Projekt domu Centaur posiada układ funkcjonalny, który zaspokoi oczekiwania 4-6-osobowej rodziny. Centaur to projekt z użytkowym poddaszem, idealnie nadający się do adaptacji na dom bliźniaczy. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, łazienkę, spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka, garderoba oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Centaur II oraz bez garażu - Centaur III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 213 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 399 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.