Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o kontakt mailowy osoby, które są w trakcie lub juz wybudowały ten dom. Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam pyskaf1@wp.pl
witam, prośba o kontakt osoby która wybudowała już projekt Nela. jesteśmy zainteresowani budowa tego projektu. Z góry dziękuje :) sebaziem@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Witam,również podłączam się pod prośbę :) kleryk86@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam proszę o kontakt mailowy osoby, które są w trakcie lub juz wybudowały ten dom. Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam pyskaf1@wp.pl
witam, prośba o kontakt osoby która wybudowała już projekt Nela. jesteśmy zainteresowani budowa tego projektu. Z góry dziękuje :) sebaziem@poczta.onet.pl Pozdrawiam
Witam, również podłączam się pod prośbę :) kleryk86@o2.pl

witam ja również się podłączam pod prośbę o kontakt sidor1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś jest w trakcie budowy bądź wybudował już w woj. pomorskim ??

Proszę o kontakt na maila kutylowskimichal@wp.pl

Za miesiąć startuję z budową i chciałbym przestrzec się błędów:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez :)Czy moglabym prosic osoby ktore wybudowaly juz dom o projekcie Nela o przyblizenie kosztow i jesli bylyby jakies sugestie co do poprawienia projektu .jesli wogole jakies sa:)Dziekuje z gory .Moj email to fryzela @op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana projektem domu Nela.

Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania:

- wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym

 

Czy mogę poprosić do dokładniejsze informacje :

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz

- koszty inwestycji

 

Z góry dziękuje za informacje,
Ewelina

adres e-mail: ewelina.krygowska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem zainteresowana projektem domu Nela.

Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania:

- wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym

 

Czy mogę poprosić do dokładniejsze informacje :

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz

- koszty inwestycji

 

Z góry dziękuje za informacje,

Ewelina

 

adres e-mail: ewelina.krygowska@gmail.com

 

Witam
Materiały prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany projektem domu Nela. Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania: - pompa ciepła, rekuperacja. Interesują mnie dokładniejsze informacje : - rzuty pomieszczeń z wymiarami, taras zewnętrzny - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz - koszty inwestycji. Czy kont nachylenia dachu można zmienić na etapie projektu u Państwa? - interesuje mnie kont nachylenia 30 stopni. Dziękuje za informacje, Darek,adres e-mail: osik@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany projektem domu Nela. Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania: - pompa ciepła, rekuperacja. Interesują mnie dokładniejsze informacje : - rzuty pomieszczeń z wymiarami, taras zewnętrzny - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz - koszty inwestycji. Czy kont nachylenia dachu można zmienić na etapie projektu u Państwa? - interesuje mnie kont nachylenia 30 stopni. Dziękuje za informacje, Darek,adres e-mail: osik@poczta.fm

Witam

Zapytanie zostało przekazane architektom. Do jutra powinien Pan otrzymać odpowiedź na wskazany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również jestem zainteresowana projektem domu Nela. Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania: - wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym Czy mogę poprosić do dokładniejsze informacje : - rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz - koszty inwestycji . z góry serdeczne dzięki. oto mój adres : asi23a@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również jestem zainteresowana projektem domu Nela. Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania: - wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym Czy mogę poprosić do dokładniejsze informacje : - rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz - koszty inwestycji . z góry serdeczne dzięki. oto mój adres : asi23a@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Witam

 

Czy również mogę prosić o więcej informacji takich jak:

 

- rzuty pomieszczeń z wymiarami

- koszty inwestycji (przybliżony kosztorys)

 

mail: potocki.m@gmail.com

 

Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magda

Witam,

jeśli można prosiłabym również o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu (ogrzewanie, rzuty, wymiary, kosztorys, zdjęcia wnętrza itp) . Z góry dziękuję efektownie@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli można prosiłabym również o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu (ogrzewanie, rzuty, wymiary, kosztorys, zdjęcia wnętrza itp) . Z góry dziękuję efektownie@gmail.com Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o informacje czy projekt Nela jest dostępny w wersji bez garażu a jeśli nie to ewentualnie ile kosztowało by wprowadzenie takiej zmiany w projekcie?

Witam,

Tego typu zmiany są możliwe.

Jest to jednak bardzo duża ingerencja w wygląd budynku.

Zajdzie konieczność kompletnego przeprojektowania elewacji domu, tak aby nadal był on atrakcyjny wizualnie.

Bardzo proszę o przesyłanie wszelkich pytań dotyczących wycen zmian na nasz adres : info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

Witam serdecznie, ja również dołączam do grona proszących o zdjęcia... amdakus@gmail.com

Witam, Jeżeli byłaby taka możliwość również bardzo prosze o przesłanie zdjęć z budowy i wnetrza domu. Dziekuję i pozdrawiam. Darek: osik@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAWEŁ

Witam,

 

Czy ktoś dysponuje zdjęciami z realizacji projektu nela , lub czy w pobliżu Wrocławia można taki dom zobaczyć? . Jeżeli tak to proszę o zdjęcia budzanowski@gmail.com :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agata

Witam, jeśli można prosiłabym również o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu (ogrzewanie, rzuty, wymiary, kosztorys, zdjęcia wnętrza itp) . Z góry dziękuję efektownie@gmail.com Pozdrawiam

Chciałabym dołączyć się do prośby. pierogagata@gmail.com. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...