Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Dobre Domy

  Projekt Alex

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu, są na to dwa sposoby. Poprzez naszą pracownię przed zakupem projektu bądź na etapie adaptacji po zakupie wersji katalogowej projektu. Pozdrawiam.
 3. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 4. Dobre Domy

  Projekt Hektor

  Dzień dobry, pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów. Pozdrawiam.
 5. Dobre Domy

  Projekt Flora II

  Dzień dobry, pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam.
 6. Dobre Domy

  Projekt Stokrotka

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 7. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 8. Dobre Domy

  Projekt Elsa II

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 9. Dobre Domy

  Projekt Emma

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić takie zmiany: poprzez naszą pracownię przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji po zakupieniu wersji katalogowej projektu. Pozdrawiam.
 10. Dobre Domy

  Projekt Agnes

  Dzień dobry, proszę podać adres e-mail, na który mamy wysłać rysunki. Pozdrawiam.
 11. Dobre Domy

  Projekt Hawana

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 12. Dobre Domy

  Projekt Benedykt

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 13. Dobre Domy

  Projekt Tobiasz

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 14. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wszystkie wizualizacje jakie mamy znajdują się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam.
 15. Dobre Domy

  Projekt Ametyst

  Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.
 16. Gość

  Projekt Elsa II

  Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Elsa II (przekrój pionowy, wymiary pomieszczeń itp.) Z góry dziękuje, pozdrawiam. tomiciaken@o2.pl
 17. Gość

  Projekt Agnes

  Witam, Prosiłbym o przesłanie szczegółowych rysunków tego projektu. Pozdrawiam
 18. Gość

  Projekt Tuliusz Nowy

  Witam prosiłabym o szczegółowe materiały na adres m.imialkowska@gmail.com
 19. Gość

  Projekt Alex

  Dzień dobry, Projekt domu "Alex" wyjątkowo przypadł mi do gustu, zwłaszcza usytuowanie salonu z jego dodatkową przestrzenią pod osobnym zadaszeniem. Jeśli to możliwe proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres michalzrobek@gmail.com. Równocześnie proszę o udzielenie informacji nt. możliwości wprowadzenia zmiany w konstrukcji dachu nad salonem tj. skrócenie wypuszczenia dachu wraz z likwidacją filarów, w celu dopasowania projektu do nieco krótszej działki, niż wymagana jest w projekcie pierwotnym. Pozdrawiam, M.Ź.
 20. Gość

  Projekt Ametyst

  Witam ! proszę o podesłanie zwymiarowanych rzutów projektu Ametyst oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. studiojulius@op.pl Pozdrawiam i dziękuję z góry.
 21. Gość

  Projekt Benedykt

  Witam,moge prosic o zestawienie materialow na adres;fiamass@tlen.pl Dziekuje.Wojtek.
 22. Wczoraj
 23. Gość

  Projekt Emma

  Dzień dobry jestem zainteresowany budową domu wg.projektu Emma. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres michal.zrobek@gmail.com. Dodatkowo proszę o udzielenie ogólnych informacji nt. możliwości wprowadzenia następujących zmian: poszerzenie garażu o ok. 0,5m w stronę zewnętrzną budynku, dodanie okna w ścianie szczytowej, w garderobie, likwidacja okna dachowego w garderobie, poszerzenie budynku o 1m (symetrycznie względem dłuższej osi tj. po 0,5m na stronę budynku) (w przypadku takiej możliwości, kwestia poszerzenia garażu, wg.pkt.1, staje się bezpodstawna). Dziękuję z góry za odpowiedź, Pozdrawiam.
 24. Gość

  Projekt Alabama IV

  Witam, jestem w trakcie budowy domu Alabama 2c, chętnie udzielę kilku porad bo na etapie budowy robię wiele przeróbek. Projekt nie jest doskonały tylko ładnie wygląda no ale wiadomo dla architekta papier wszystko przyjmie. 607 336 958
 25. No i udało się przebrnąć przez formalności. Dziś geodeta wytyczył granice budynku na działce. W miarę możliwości będę dzielił się "doznaniami" z budowy.
 26. Gość

  Projekt Hawana

  Witam,jestem zainteresowana tym projektem, uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych informacji o tym projekcie na adres wer.rydzinska@gmail.com
 27. Gość

  Projekt Emilia Mała

  Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i ewentualnie wirtualizacje wnętrz dla projektu Emilia Mała na adres janusz-jz@wp.pl
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...