Jump to content
Forum dobredomy.pl

Dobre Domy

Redakcja
 • Posts

  20,901
 • Joined

 • Last visited

About Dobre Domy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dobre Domy's Achievements

VIP

VIP (3/3)

0

Reputation

 1. Projekt domu Orlando II Szczegółowy opis projektu domu Orlando III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/orlandoIII Zapraszamy do dyskusji!
 2. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 3. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 4. Dzień dobry, odbicie lustrzane projektu Dila, w sytuacji gdy wejście będzie od strony zachodniej, może być korzystniejsze. Salon znajduje w środkowej części i nie będzie miał dostępu do strony południowej, ale w odbiciu lustrzanym projektu taras będzie lepiej doświetlony - nie będzie zasłonięty przez wystającą część sypialnianą.
 5. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 6. Projekt domu Ekonomiczny X Szczegółowy opis projektu domu Ekonomiczny X znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/ekonomicznyX Zapraszamy do dyskusji!
 7. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 8. Projekt domu Ekonomiczny IX Szczegółowy opis projektu domu Ekonomiczny IX znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/ekonomicznyIX Zapraszamy do dyskusji!
 9. Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres mailowy. Kosztorysy są dostępne odpłatnie, na indywidualne zamówienie Klienta.
 10. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.
 11. Dzień dobry, rysunki zostały wysłane.
 12. Dzień dobry, rysunki zostały wysłane. Zapraszam do grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/514059213131008/ Pozdrawiamy
 13. Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres.
 14. Dzień dobry Pani Aleksandro, przesłałam materiały do Telimeny II 1G oraz Telimeny III na podany adres mailowy. Pozwoliłam sobie także przesłać materiały do Telimeny II 2G - ma właśnie dwustanowiskowy garaż oraz dość podobny rozkład pomieszczeń na poddaszu, co Telimena III. Układ na parterze obydwu projektach różni się położeniem pokoju gościnnego oraz kuchni, ale salon i zadaszony taras są bardzo podobne. Jeśli chodzi o powiększenie garażu w Telimenie III do dwustanowiskowego i poszerzenie lewej strony budynku, to jak najbardziej jest to możliwe. Takie zmiany może wprowadzić wybrany przez Państwa, działający lokalnie, architekt - po zakupieniu katalogowej wersji projektu. Nasza pracownia, jako autor projektu, wyda wówczas bezpłatną, pisemną zgodę na wprowadzenie zmian. Zmiany mogą również nanieść architekci w naszej pracowni i jest to usługa dodatkowo płatna (informacje na temat kosztów i terminów realizacji takich zmian można uzyskać pod adresem mailowym info@dobredomy.pl). W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu
 15. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...