Jump to content
Forum dobredomy.pl

Dobre Domy

Redakcja
 • Posts

  21,086
 • Joined

 • Last visited

About Dobre Domy

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dobre Domy's Achievements

VIP

VIP (3/3)

0

Reputation

 1. Projekt domu Azalia III Szczegółowy opis projektu domu Azalia III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/azaliaIII Zapraszamy do dyskusji!
 2. Projekt domu Azalia II Szczegółowy opis projektu domu Azalia II znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/azaliaII Zapraszamy do dyskusji!
 3. Projekt domu Azalia Szczegółowy opis projektu domu Azalia znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/azalia Zapraszamy do dyskusji!
 4. Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres.
 5. Dzień dobry, rysunki zostały przesłane.
 6. Dzień dobry, materiały zostały wysłane.
 7. Dzień dobry, w projekcie Lara II główna kalenica jest równoległa do drogi, występuje ona nad główną bryłą budynku, jest wyższa, dominująca. Nie wiemy jednak czy tak samo zostanie zinterpretowany projekt w urzędzie, dlatego najlepiej zasięgnąć również opinii u osoby, która będzie rozpatrywała wniosek o pozwolenie na budowę.
 8. zień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 9. Dzień dobry, niestety projekt Wiktoria nie posiada wizualizacji wnętrz. Proszę jednak zobaczyć na wnętrza do projektu Dakota V (https://www.dobredomy.pl/projekt/dakotaV/) - jest tam bardzo podobny układ strefy dziennej. Dakota V ma nieco mniejszą powierzchnię, więc należy wziąć pod uwagę, że w Wiktorii będzie więcej przestrzeni.
 10. Dzień dobry, Prześlemy materiały na podany adres. Pozdrawiam
 11. Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres mailowy. Kosztorys - dostępny jest w cenie 861 zł brutto. Sprzedawany jest niezależnie od projektu. Zestawienie materiałów do stanu surowego - będzie dołączone bezpłatnie do zakupionego projektu.
 12. Dzień dobry, rysunki zostały przesłane.
 13. Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam
 14. Dzień dobry, materiały zostały wysłane.
 15. Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres.
×
×
 • Create New...