Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,jestem na etapie stropu. Buduje w Elblągu i koszty jakie poniosła wraz z robocizna na etapie fundamentów i prac murowych bez stropu to już 100 tys. Metoda oczywiście gospodarczą. Koszt budowy dachu to 80 tysięcy w blachodachówka. Koszt domu w stanie surowym otwartym to około 200 tys. Jest to bardzo drogi dom ale może warto było.

witam Pani Moniko

Mogę prosić o kontakt na lukt5@wp.pl

pozdr.Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem również zainteresowaną możliwością adaptacji poddasza, jak również kosztorysem. Proszę o te informacje na maila: m.iciachowska@gmail.com.

witam ja również jestem zainteresowana możliwością adaptacji poddasza i kosztorysem - czy mogęprosić na adres irg2702@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastain

Witam proszę o kontakt mailowy osoby, które są w trakcie lub juz wybudowały ten dom. Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam pyskaf1@wp.pl

witam, prośba o kontakt osoby która wybudowała już projekt Nela. jesteśmy zainteresowani budowa tego projektu. Z góry dziękuje :) sebaziem@poczta.onet.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam, Jestem zainteresowany budową domu Nela, czy mógłbym prosić o przesłanie wymiarów pomieszczeń oraz szczegółowy kosztorys. Czy jest ktoś kto buduje ten dom w lubuskim lub wielkopolskim?. Kontakt sebaziem@poczta.onet.pl.

Pozdrawiam

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja również jestem zainteresowana możliwością adaptacji poddasza i kosztorysem - czy mogęprosić na adres irg2702@gmail.com
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Podłączam się pod prośbę :) kleryk86@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany budową domu Nela, czy mógłbym prosić o przesłanie wymiarów pomieszczeń oraz szczegółowy kosztorys. Czy jest ktoś kto buduje ten dom w lubuskim lub wielkopolskim?. Kontakt sebaziem@poczta.onet.pl.

Pozdrawiam

 

Sebastian

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to możliwe to ja również proszę o szczegółowy kosztorys na adres operacyjniak@gmail.com oraz czy w ramach adaptacji można zmienić pokrycie dachowe na blachodachówkę pozdrawiam Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez bym byla zainteresowana zdjęciami z budowy z gory bardzo dziękuje podaje maila Liliana_26@ tlen.pl

Witam serdecznie, ja również dołączam do grona proszących o zdjęcia... amdakus@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...