Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz

Witam,

jestem zainteresowany tym projektem - czy mogę prosić o przesłanie na adres mariusz002@gazeta.pl informacji dot. wymiarów pomieszczeń oraz materiałów branych pod uwagę w kalkulacji? 

Do forumowiczów - Będę wdzięczny za przesłanie zdjęć z budowy lub namiarów na inwestycję w okolicach Warszawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

jestem zainteresowany tym projektem - czy mogę prosić o przesłanie na adres mariusz002@gazeta.pl informacji dot. wymiarów pomieszczeń oraz materiałów branych pod uwagę w kalkulacji? 

Do forumowiczów - Będę wdzięczny za przesłanie zdjęć z budowy lub namiarów na inwestycję w okolicach Warszawy.

 

Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość atena155

Czy ktoś już wybudowała taki dom? Chciałabym zobaczyć jak wygląda wewnątrz, ewentualnie aranżacje. Ten projekt mi się bardzo dodoba

właśnie buduję taki dom  - super możliwości,dom jest cały podpiwniczony okna to jest kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Nela - bardzo proszę o przesłanie na adres mojdom.73@wp.pl informacji dot. wymiarów pomieszczeń oraz materiałów branych pod uwagę w kalkulacji.

Do forumowiczów - Będę wdzięczna za przesłanie zdjęć z budowy lub namiarów na inwestycję z możliwością obejrzenia w województwie pomorskim.

Pozdrawiam serdecznie.

PS Ten dom jest cuuuudowny !!! :) Chapeau bas dla autorów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Nela - bardzo proszę o przesłanie na adres mojdom.73@wp.pl informacji dot. wymiarów pomieszczeń oraz materiałów branych pod uwagę w kalkulacji. Do forumowiczów - Będę wdzięczna za przesłanie zdjęć z budowy lub namiarów na inwestycję z możliwością obejrzenia w województwie pomorskim. Pozdrawiam serdecznie. PS Ten dom jest cuuuudowny !!! :) Chapeau bas dla autorów !!!

Witam

Cieszymy się bardzo, że znajdują się kolejni Forumowicze, którzy wyrażają swój zachwyt nad domem Nela.

Materiały do projektu prześlę w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wybudowała taki dom? Chciałabym zobaczyć jak wygląda wewnątrz, ewentualnie aranżacje. Ten projekt mi się bardzo dodoba
właśnie buduję taki dom  - super możliwości,dom jest cały podpiwniczony okna to jest kwestia gustu

Witam, Pani Aneto, czy można skontaktować się z Panią w celu obejrzenia domu z zewnątrz a może i wnętrze? Proszę o informację: mojdom.73@wp.plPozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzena

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów na adres marzenna@w.tkb.pl Do forumowiczów - prośba o zdjęcia z realizacji budowy lub możliwość obejrzenia domu na żywo Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów na adres marzenna@w.tkb.pl Do forumowiczów - prośba o zdjęcia z realizacji budowy lub możliwość obejrzenia domu na żywo Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Witam, materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bardzo zainteresowany projektem.

Jeśli można prosiłbym o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu. Zdjęcia z realizacji będą mile widziane :)

 

kamix86@wp.pl

 

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bardzo zainteresowany projektem.

Jeśli można prosiłbym o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu. Zdjęcia z realizacji będą mile widziane :)

 

kamix86@wp.pl

 

Pozdrawiam,

Kamil

 

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym wyślę do Pana rysunki szczegółowe i ogólne zestawienia. Niestety jeszcze nie mamy żadnych zdjęć z realizacji projektu. Mam nadzieję, że któryś z inwestorów pochwali się swoim nowym domem! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowana projektem domu Nela.

Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania (najbardziej ekonomiczne) oraz o dokładniejsze informacje:

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + tarasu zewnętrznego

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz (wizualizacja lub realizacja)

- szczegolowy kosztorys wraz z rekomendowanymi materialami.

 

kasiaxandrzej@op.pl

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam,

Kasia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowana projektem domu Nela.

Chciałabym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania (najbardziej ekonomiczne) oraz o dokładniejsze informacje:

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + tarasu zewnętrznego

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz (wizualizacja lub realizacja)

- szczegolowy kosztorys wraz z rekomendowanymi materialami.

 

kasiaxandrzej@op.pl

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam,

Kasia

Dzień dobry, materiały zostaną wysłane w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy można w jakiś sposób obniżyć parametr energetyczny EP (tj. poniżej wartości 91.21) dla tego domu?. Pozdrawiam Agnieszka.

Dzień dobry.

Zapraszam do skorzystania z kalkulatora energetycznego dostępnego na stronie projektu ( https://www.dobredomy.pl/kalkulator/nela/ ). Można tam w łatwy sposób sprawdzić, jak zmiany w grubości ocieplenia ścian i dachu, system ogrzewania, czy zastosowanie pakietu rozwiązań energooszczędnych wpływa na wartość EP.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

witam!!

czy możliwe jest przerobienie projektu tak aby kotłownia była z oknem a najlepiej z wyjściem na zewnątrz (połączenie z garażem)??czy wiązało by się to z przedłużeniem budynku??

projekt jest idealny, tylko ta kotłownia:(tzw pomieszczenie gospodarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

czy możliwe jest przerobienie projektu tak aby kotłownia była z oknem a najlepiej z wyjściem na zewnątrz (połączenie z garażem)??czy wiązało by się to z przedłużeniem budynku??

projekt jest idealny, tylko ta kotłownia:(tzw pomieszczenie gospodarcze

Witam,

Konieczne będzie np. wydłużenie garażu. Wystarczy około 1m.

 

Ewentualnie, można zlikwidować garderobę i przenieść do niej wiatrołap (jednocześnie poszerzając to pomieszczenie).

Po  likwidacji ściany pomiędzy wiatrołapem a pom. gospodrczym otrzymamy pomieszczenie z wyjściem na zewnątrz oraz dostępem do garażu. Ten wariant wymusi jednak również przeniesienie kominka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę zdjęcia z realizacji na zewnątrzi wewnątrz na baru@tlen.pl

Dziękuję

Witam,

Wszystkie udostępnione nam przez budujących zdjęcia z realizacji naszych projektów zamieszczamy tutaj:

https://www.dobredomy.pl/projekty/zdjecia-z-realizacji/.

Niestety nie ma wśród nich zdjęć z realizacji Neli.

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marzena

Witam

Przymierzamy się do budowy domu z projektu NELA

bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych szczegółowych informacji dot projektu i budowy.

 

Na info bedę oczekiwać pod adresem e-mail - marzenabuduje@interia.pl

 

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzamy się do budowy domu z projektu NELA

bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych szczegółowych informacji dot projektu i budowy.

 

Na info bedę oczekiwać pod adresem e-mail - marzenabuduje@interia.pl

 

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Marzena

Dzień dobry, wszystkie materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...