Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bogdan

Witam serdecznie wszystkich,   Nela to bardzo fajny projekt, który podoba się bardzo:-). Mam pytanko czy dysponuje ktoś zdjęciami z realizacji i byłby na tyle miły i chętny do podzielenia się nimi.   Bardzo z góry dziękuję i proszę o zdjęcia na email suchar13@op.pl   Pozdrawiam gorąco Wojtek

Zdjecia dodałem na forum dobredomy .Pozdrawiam Bogdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie wszystkich,

 

Nela to bardzo fajny projekt, który podoba się bardzo:-). Mam pytanko czy dysponuje ktoś zdjęciami z realizacji i byłby na tyle miły i chętny do podzielenia się nimi.

 

Bardzo z góry dziękuję i proszę o zdjęcia na email suchar13@op.pl

 

Pozdrawiam gorąco

Wojtek

Witam

Zapraszamy na bloga dotyczącego domu Nela - tutaj znajdują się już pierwsze zdjęcia http://forum.dobredomy.pl/topic/3416-budowa-domu-nela/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

podoba mi się projekt Nela, czy mogliby Państwo przesłać mi zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Chciałbym sprawdzić czy będzie mnie stać na wybudowanie tego budynku. Mój adres mailowy amorosoo712@wp.pl.

 

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

podoba mi się projekt Nela, czy mogliby Państwo przesłać mi zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Chciałbym sprawdzić czy będzie mnie stać na wybudowanie tego budynku. Mój adres mailowy amorosoo712@wp.pl.

 

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem zainteresowana projektem Nela. Proszę  przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych materiałów, których nie znajdę na stronie oraz o koszt pakietu projekt + adaptacja.

 

Czy ktoś buduje ten dom w województwie dolnośląskim, okolice Wrocławia?

 

Pozdrawiam, Agata R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem zainteresowana projektem Nela. Proszę  przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych materiałów, których nie znajdę na stronie oraz o koszt pakietu projekt + adaptacja.

 

Czy ktoś buduje ten dom w województwie dolnośląskim, okolice Wrocławia?

 

Pozdrawiam, Agata R.

Witam

Proszę o kontakt na adres mailowy info@dobredomy.pl - nie podała Pani adresu na jaki możemy wysłać odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Nie będę oryginalny i podobnie jak poprzednicy proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Nela na adres faraon13msz@gmail.com

 

Aranżacje pomieszczeń, wymiary itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirosław

Dzień dobry, również proszę o przesłanie dostępnych nieodpłatnie wszelkich informacji na temat tego projektu. Mój adres: miroslaw.szymanczuk@gmail.com. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Nie będę oryginalny i podobnie jak poprzednicy proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Nela na adres faraon13msz@gmail.com

 

Aranżacje pomieszczeń, wymiary itp. Pozdrawiam

 

Dzień dobry, również proszę o przesłanie dostępnych nieodpłatnie wszelkich informacji na temat tego projektu. Mój adres: miroslaw.szymanczuk@gmail.com. Serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam,jestem na etapie stropu. Buduje w Elblągu i koszty jakie poniosła wraz z robocizna na etapie fundamentów i prac murowych bez stropu to już 100 tys. Metoda oczywiście gospodarczą. Koszt budowy dachu to 80 tysięcy w blachodachówka. Koszt domu w stanie surowym otwartym to około 200 tys. Jest to bardzo drogi dom ale może warto było.

Witam właśnie zaczynamy budowę i firma budowlana dobrego znajomego wycenia stan surowy zamknięty przygotowany pod dachówkę bez okien to materiały i robocizna 110 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam w marcu chcemy rozpocząć budowę jaki jest realny koszt budowy stanu surowego zamkniętego pisze z zachodniopomorskiego wiec ciężko się wybrać w pana stronę

Firma budowlana kolegi wyliczyła stan surowy pod dachówkę bez okien na 110 tys z materiałami robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol

Dzień dobry, jak i moi przedmówcy również proszę o przesłanie dostępnych informacji na temat tego projektu. Mój adres: karjarel@wp.pl.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...