Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Również poproszę o przesłanie wszelkich możliwych dodatkowych danych na temat projektu Nela na adres ewe.piw@wp.pl

Mam działkę 1000 m. spełnia co prawda normy jakie obowiązują do wystawieni Neli, ale jak to się ma do rzeczywistości, czy nie jest za duży dom na te metry. Może ktoś stawiał na takich metrach.Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Również poproszę o przesłanie wszelkich możliwych dodatkowych danych na temat projektu Nela na adres ewe.piw@wp.pl Mam działkę 1000 m. spełnia co prawda normy jakie obowiązują do wystawieni Neli, ale jak to się ma do rzeczywistości, czy nie jest za duży dom na te metry. Może ktoś stawiał na takich metrach.Proszę o poradę.

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałabym z mężem kupić ten projekt domu, ale zastanawiamy się ile wynosi realny koszt domu w stanie surowym zamkniętym i czy ten koszt odbiega dużo od tego co podaje biuro projektowe. Proszę również jeżeli to możliwe o przesłanie zdjęć z realizacji tego projektu na adres magda@maginet.pl  

Będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,jestem zainteresowana projektem. Zależy mi na zobaczeniu realizacji. Czy ktoś z Warszawy lub okolic pobudował ten dom i mógłby go pokazać? Byłabym wdzięczna za kontakt pati7332@wp.pl Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Adriana i Adam

W marcu 2017 ruszamy z budową domu Nela.Tak na gorąco to koszt robocizny budowy od fundamentów po dach z dachówką ,rynnami, membraną, kanalizą to 41000zł.bez wykopów.

Garaż wydłużony o 2m.

Dom ogrzewany pompą ciepła+kominek. Wentylacja-rekuperacja.

Z wstępnych wycen:

Pompa ciepła gruntowa bezpośredniego parowania+ bufor 200l+ zbiornik na ciepła wodę 300l + ogrzewanie podłogowe ok 130m2+cwu 52000zł

Okna 3 szyby kolor 14000zł ale wszystkie otwierane. Opcja z drzwiami przesuwanymi tarasowymi+6000zł z montażem

Brama 5m 5400zł z montażem

 

Jeśli macie zdjęcia z Waszej budowy to proszę o podesłanie na adres strong.asas@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam, również jestem zainteresowany tym projektem domu i prosił bym o jakieś dodatkowe informacje kosztorysy materiały pokazowe na adres meilowy: grzesio992.92@o2.pl dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozważam możliwość budowy tego domu z niewielkimi zmianami, bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i ewentualnie materiałów pokazowych na adres lidka.ka@interia.pl. Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam, czy w cenę projektu wchodzą też : projekt prefabrykowanej więźby dachowej plan wentylacji mechanicznej dzsiękuję

Witam

Dla domu Nela projekt prefabrykowanej więźby dachowej jest w cenie projektu. Jeśli chodzi o wentylacje mechaniczną to projekt wentylacji kosztuje 500PLN netto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...