Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich

 

Dawno tutaj nie zaglądałem, widzę że teraz jest duże zainteresowanie tym projektem. Kiedy my zaczynaliśmy projekt był jeszcze świeży. Z budową ruszyliśmy w lipcu 2014 roku. Do końca 2014 roku udało się wykonać pokrycie dachowe, a w grudniu 2015 już zamieszkać. Dom jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Zmiany jaki dokonaliśmy w projekcie to jedynie likwidacja pralni kosztem powiększenia pomieszczenia gospodarczego, likwidacja wejścia z garażu, likwidacja spiżarni kosztem powiększenia kuchni i likwidacja jednego okna w salonie.

 

W ramach możliwości mogę nieco podpowiedzieć

Czy mogę prosić o kontakt na mail ewkaz9103@gmail.com pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

a ile finalnie wyniosła Cie budowa domu?

WitamRównież będziemy budować dom Nela proszę podzielić się wszelkimi informacjami na temat budowy i kosztów.Bardzo nam zależy budujemy w Łodzi a państwo ?jacek489@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek

Witam bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałowego na ten domek. zibi_1@wp.pl.

Mam też pytanie czy twórca projektu dopuszcza zwiększenia kąta nachylenia dachu z 25 do 30 stopni bez konieczności wykonania większych zmian przy adaptacji projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałowego na ten domek. zibi_1@wp.pl. Mam też pytanie czy twórca projektu dopuszcza zwiększenia kąta nachylenia dachu z 25 do 30 stopni bez konieczności wykonania większych zmian przy adaptacji projektu

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Kąt nachylenia dachu można zmienić na etapie adaptacji projektu - zmiana ta musi zostać naniesiona na dokumentację projektową przez architekta adaptującego.
 
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam, jestem zainteresowany zakupem projektu. Czy jest możliwość, aby garaż został wydłużony w celu wydzielenia w nim kotłowni? Chciałbym również, aby garaż podpiwniczyć oraz wydłużyć zadaszenie nad tarasem i wybudować na tarasie kominek. Czy takie zmiany są w ogóle możliwe do wprowadzenia w tym projekcie? Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź. Mój adres email michaal2161@gmail.com.

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem projektu. Czy jest możliwość, aby garaż został wydłużony w celu wydzielenia w nim kotłowni? Chciałbym również, aby garaż podpiwniczyć oraz wydłużyć zadaszenie nad tarasem i wybudować na tarasie kominek. Czy takie zmiany są w ogóle możliwe do wprowadzenia w tym projekcie? Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź. Mój adres email michaal2161@gmail.com.

Pozdrawiam,

Michał

Witam

 

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...