Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, chcieliśmy się dowiedzieć czy istnieje możliwość przeprojektowania dachu w tym domu tak aby spełniał warunek kalenicy równoległej do drogi?

Witam, jest możliwość zmiany konstrukcji dachu, tak aby główna (najdłuższa) kalenica była równoległa do drogi. Tego typu zmiana jest istotną zmianą w projekcie. Można ją wykonać na etapie adaptacji lub w naszej pracowni. W obu przypadkach jest to zmiana dodatkowo płatna. W sprawie wyceny proszę o kontakt na info@dobredomy.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Wiktor

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem. Prosiłbym o przesłanie zestawienia materiałów do budowy.

I pytanie odnośnie kotłowni czy można ja powiększyć kosztem pralni żeby można było zrobić zasilanie paliwem stałym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem. Prosiłbym o przesłanie zestawienia materiałów do budowy. I pytanie odnośnie kotłowni czy można ja powiększyć kosztem pralni żeby można było zrobić zasilanie paliwem stałym ?

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego na który będziemy mogli przesłać rysunki.

Kotłownię oczywiście na etapie adaptacji projektu można dostosować do ogrzewania na paliwo stałe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piotr

Fajny Dom , mieszkam w nim od 2016 roku. Zamieniłbym jedynie garderobę z łazienką i wtedy można byłoby zrobić większe okno w łazience ,np. do ziemi . Koszty ogrzewania domu gazem zimą to około 500 zł miesięcznie z podgrzaniem wody przy rodzinie 4- osobowej. No i ten wielki taras latem to bajka)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Fajny Dom , mieszkam w nim od 2016 roku. Zamieniłbym jedynie garderobę z łazienką i wtedy można byłoby zrobić większe okno w łazience ,np. do ziemi . Koszty ogrzewania domu gazem zimą to około 500 zł miesięcznie z podgrzaniem wody przy rodzinie 4- osobowej. No i ten wielki taras latem to bajka)).

Super ze podzielił sie Pan takimi informacjami :) Czy ma Pan wszędzie podłogówkę czy mieszane z grzejnikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Gerard

Obejrzałem taki dom już zamieszkany, wygląda super chociaż z drobnymi zmianami. Chcę budować ten dom i proszę o przesłanie kosztorysu budowy, zastawienia materiałów. Ogrzewanie będzie gazowe oraz kominkowe z płaszczem wodnym w systemie ciśnieniowym. Potrzebuję też niezbędne szkice domu ponieważ muszę ubiegać się o pozwolenie na budowę.

gerard-w@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem taki dom już zamieszkany, wygląda super chociaż z drobnymi zmianami. Chcę budować ten dom i proszę o przesłanie kosztorysu budowy, zastawienia materiałów. Ogrzewanie będzie gazowe oraz kominkowe z płaszczem wodnym w systemie ciśnieniowym. Potrzebuję też niezbędne szkice domu ponieważ muszę ubiegać się o pozwolenie na budowę. gerard-w@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obejrzałem taki dom już zamieszkany, wygląda super chociaż z drobnymi zmianami. Chcę budować ten dom i proszę o przesłanie kosztorysu budowy, zastawienia materiałów. Ogrzewanie będzie gazowe oraz kominkowe z płaszczem wodnym w systemie ciśnieniowym. Potrzebuję też niezbędne szkice domu ponieważ muszę ubiegać się o pozwolenie na budowę. gerard-w@wp.pl

Witam, gdzie mozna obejrzeć taki dom. aseco@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o przesłanie kosztorysu budowy, zastawienia materiałów do stanu deweloperskiego. Ogrzewanie podłogowe - gazowe. dakpol2@vp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

​W projekcie przewidziane jest ogrzewanie gazowe, a grzejniki punktowe ( nie ma podłogówki). Można to oczywiście zmienić na etapie adaptacji projektu

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam. Czy można prosić o przesłanie materiałów szczegółowych dotyczących kosztów budowy, i rysunki poszczególnych pomieszczeń rzutów wszystkich pomieszczeń itd. na adres mailowy grzegorz.seroczynski@op.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy można prosić o przesłanie materiałów szczegółowych dotyczących kosztów budowy, i rysunki poszczególnych pomieszczeń rzutów wszystkich pomieszczeń itd. na adres mailowy grzegorz.seroczynski@op.pl Pozdrawiam.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...