Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Krzysiek

Witam serdecznie .Nie będę oryginalny i podobnie jak poprzednicy proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Nela na adres faraon13msz@gmail.com

 

Aranżacje pomieszczeń, wymiary itp. Pozdrawiam

witam proszę o to sam co kolega Marek na adres  k.betlinski@gmail.com

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś już zbudował projekt nela i chciałby się pochwalić bo interesuje mnie kupno   
tak ja wybudowałem taki dom, wniosłem tylko kilka poprawek

Panie Łukaszu czy mozna prosic zdjecia domu z zewnatrz i salonu z jadalnia? k.polak07@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Ch

mam pytanie czy ktoś już zbudował projekt nela i chciałby się pochwalić bo interesuje mnie kupno   
tak ja wybudowałem taki dom, wniosłem tylko kilka poprawek

Witam serdecznie .Nie będę oryginalny i podobnie jak poprzednicy proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Nela na adres lukaszchudy@op.pl. Aranżacje pomieszczeń, wymiary pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Bardzo proszę o przesłanie rzutu z wymiarami na adres drozduu@o2.pl

 

Wydaje mi się, że jest to dom troszkę szerszy od projektu Oceania w linii garaz-sypialnie chodź zadaszenie tarasu tam jest ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ada i Adam

Witam

Czekamy na pogodę i ruszamy z budową Neli :-)

Mam pytanie czy ktoś zna koszty stropu zelbetowego i drewnianego?

Zastanawiamy się na zmianą stropu.

Jeśli ktoś może podzielić się kosztami to proszę o kontakt strong.asas@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Martyna

Witam, proszę o przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych danych, informacji, zdjęć dotyczących projektu Nela na adres email: martynabogdan@gmail.com  

 

Proszę o informację czym projekt Nela różni się od projektu Nela IV. Czy zmiany dotyczące usytuowania pomieszczeń z Nela na Nela IV w projekcie wymagają dodatkowej akceptacji Państwa Biura? Jak długo oczekuje się na projekt Nela IV?

 

Pozdrawiam, Martyna

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych danych, informacji, zdjęć dotyczących projektu Nela na adres email: martynabogdan@gmail.com  

 

Proszę o informację czym projekt Nela różni się od projektu Nela IV. Czy zmiany dotyczące usytuowania pomieszczeń z Nela na Nela IV w projekcie wymagają dodatkowej akceptacji Państwa Biura? Jak długo oczekuje się na projekt Nela IV?

 

Pozdrawiam, Martyna

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Projekt Nela i Nela IV różnią się tylko organizacją wnętrza w części nocnej domu – w Neli są 3 sypialnie,  a w Neli IV – 4 sypialnie.

Podobnych zmian można dokonać na etapie adaptacji projektu – nie będą one wymagały dodatkowej zgody naszej Pracowni.

Projekt Nela IV aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo podoba mi się rozkład domu, jest idealny taki jakiego szukam, ale jest jeden problem, szukam domu z płaskim dachem. Czy jest możliwość zmiany projektu dachu i bryły budynku w górnej części aby wyglądał ciekawie i jakie by to były koszty ? Takie domy są coraz modniejsze i tańsze w budowie ale jest mało takich projektów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich darmowych danych oraz informacji odnośnie projektu Nela oraz rozpisane go wstepnego kosztorysu na adres email grzegorz.seroczynski@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...