Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Justyna

Dzień dobry,
 

jestesmy z mężem zainteresowani budową domu wg projketu Nela - czy ktoś z Państwa buduje już ten dom w województwie mazowieckim ? Czy mogłabym prosić o zdjęcia z budowy, ewentulanie czy jest szansa na obejrzenie domu na żywo ? Mój adres mailowy justyna.s.siedlecka@gmail.com

 

Będziemy wdzięczni za wszelkie informajce.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam i Adriana

Ja już zakupiłem projekt domu Nela :) jestem na etapie adaptacji oraz zmiany wielkości garażu. Garaż będzie dłuższy o 2m tak aby zamontować pompę ciepła i rekuperator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - właśnie skończyłem stan 0.

Geodeta 600 zl

Zdjęcie humusu + wykop pod ławy 1000zl

Stal na fundament 1600 zł

beton b10 700zl

Beton b20 6500 zł

Bloczki ok 4000zl

Cement ok 800zl

Piasek do murowana 350

Folia na ławy 300 zł

Dysperbit 8 x 40 zł 320 zł

Styropian EPS To ok 2000 zł

Siatka klej ok 200 zł

Piasek do zasypania fundamentów wewnątrz ok 4500 zł

Kanalizacja ok 1400 zł

Folia pod chudziaka 300

Beton b20 na posadzkę 6000

Robocizna 10000

Łącznie około 40000

Do tego stoją już zabetonowane 3 słupy i 3 zazbrojone czyli plus pospolka cement deski na szalunki wkręty gwoździe stal ok 4000.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Łukasz

Witam - właśnie skończyłem stan 0.

Geodeta 600 zl

Zdjęcie humusu + wykop pod ławy 1000zl

Stal na fundament 1600 zł

beton b10 700zl

Beton b20 6500 zł

Bloczki ok 4000zl

Cement ok 800zl

Piasek do murowana 350

Folia na ławy 300 zł

Dysperbit 8 x 40 zł 320 zł

Styropian EPS To ok 2000 zł

Siatka klej ok 200 zł

Piasek do zasypania fundamentów wewnątrz ok 4500 zł

Kanalizacja ok 1400 zł

Folia pod chudziaka 300

Beton b20 na posadzkę 6000

Robocizna 10000

Łącznie około 40000

Do tego stoją już zabetonowane 3 słupy i 3 zazbrojone czyli plus pospolka cement deski na szalunki wkręty gwoździe stal ok 4000.

Pozdrawiam

Witam, a można prosić jakieś zdjęcia poglądowe budowy na majla: ukonezka@gmail.com. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem projekt domu Nela :) jestem na etapie adaptacji oraz zmiany wielkości garażu. Garaż będzie dłuższy o 2m tak aby zamontować pompę ciepła i rekuperator :)

A w pomieszczeniu gospodarczym nie zmieści się rekuperator i pompa ciepła? Ja planuję zrobić jedno pomieszczenie z gospodarczego i pralni i tam właśnie usadowić pompę woda powietrze i rekuperator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem projekt domu Nela :) jestem na etapie adaptacji oraz zmiany wielkości garażu. Garaż będzie dłuższy o 2m tak aby zamontować pompę ciepła i rekuperator :)

Gdzie budujesz domek? Moglibyśmy się wymienić informacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam! Ja również poprosiłbym o przesłanie wszystkich bezpłatnych danych dotyczących projektu Nela wraz z wyceną. Jeżeli są również zdjęcia z realizacji to proszę o przesłanie  na maila   p.kunda@onet.pl   Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

Witam, Jestem zainteresowany projektem domu Nela. Chciałbym prosić o dokładniejsze informacje: - rzuty pomieszczeń z wymiarami + tarasu zewnętrznego - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz (wizualizacja lub realizacja) - szczegółowy kosztorys wraz z rekomendowanymi materiałami. Przybliżone koszty robocizny poszczególnych etapów budowy jak i materiałów.

Pozdrawiam: tomaszpersky@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany projektem domu Nela. Chciałbym prosić o dokładniejsze informacje: - rzuty pomieszczeń z wymiarami + tarasu zewnętrznego - przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz (wizualizacja lub realizacja) - szczegółowy kosztorys wraz z rekomendowanymi materiałami. Przybliżone koszty robocizny poszczególnych etapów budowy jak i materiałów.

Pozdrawiam: tomaszpersky@gmail.com 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe.

Wszystkie wizualizacje do projektu jakie posiadamy są już na stronie internetowej.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam posiadam zdjęcia z realizacji projektu. w tym momencie mam skończone sciany nośne w przyszłym tygodniu reszta podciągów i bierzemy się za strop . w razie pytan i zdjęć proszę pisać na adres : bany@vip.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...