Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bardzo podoba mi się rozkład domu, jest idealny taki jakiego szukam, ale jest jeden problem, szukam domu z płaskim dachem. Czy jest możliwość zmiany projektu dachu i bryły budynku w górnej części aby wyglądał ciekawie i jakie by to były koszty ? Takie domy są coraz modniejsze i tańsze w budowie ale jest mało takich projektów. pozdrawiam

Witam

W sprawie zmian w projekcie i kosztów z tym związanych proszę o kontakt mailowy bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu budowy domu Nela na adres: rav190@vp.pl Jestem zainteresowany.

Dzień dobry,

kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Mogę udostępnić nieodpłatnie zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Czy chciałby Pan go otrzymać na wskazany adres mailowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu budowy domu Nela na adres: rav190@vp.pl Jestem zainteresowany.
Dzień dobry, kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Mogę udostępnić nieodpłatnie zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Czy chciałby Pan go otrzymać na wskazany adres mailowy? Pozdrawiam

Tak, bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałbym zmienić strop na monolityczny. Czy potrzebna jest zmiana ścianek działowych na nośne i wbudowanie dodatkowej belki w salonie?

Witam

W domu Nela zaprojektowano strop żelbetowy typu Filigran. Rozumiem, że chciałby Pan zmienić konstrukcję na strop żelbetowy, który można wykonać na budowie. Zmiana ta wymaga nowego projektu konstrukcji stropu w ramach adaptacji projektu. Ze względu na rozpiętości stropu nad salonem, najprawdopodobniej wystąpi komiczność dodatkowego podparcia stropu za pomocą słupów i podciągów lub ścian nośnych. Decyzję o wprowadzeniu dodatkowych elementów podejmie konstruktor po przeprowadzeniu obliczeń statycznych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Witam,

poproszę o wysłanie wszelkich możliwych dokumentów, rysunków szczegółowych itp. na maile : drostowski@o2.pl

Czy zmianę w postaci poszerzenia domu od strony garażu o metr musiała by zrobić Państwa firma czy można by było ją wykonać na etapie

adaptacji ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o wysłanie wszelkich możliwych dokumentów, rysunków szczegółowych itp. na maile : drostowski@o2.pl Czy zmianę w postaci poszerzenia domu od strony garażu o metr musiała by zrobić Państwa firma czy można by było ją wykonać na etapie adaptacji ? Pozdrawiam

 

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w czwartek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ada i Adam

Witam

 

Rozpocząłem budowę Neli :-) ławy juz zalane i w dniu dzisiejszym fundamenty pną się ku górze.

Środek zaczerpniemy z Neli IV, zrezygnowaliśmy ze stropu filigran na rzecz wiązaròw.

Jeśli chodzi o ławy to kierownik zadecydował, ze ławy o szer 60cm wystarczą więc na całość wyszło 27m3 betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jesteśmy zainteresowani zakupem projektu oraz jego realizacja , jednakże mam pytanie czy ktoś w łódzkim buduje takowy domek i jest możliwość obejrzenia go na żywo ? Prosiłabym również o zdjęcia realizacji waszych prac oraz o koszty jakie faktycznie podnieśliście budując ten domek. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje Ewa.larczynska@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam Rozpocząłem budowę Neli :-) ławy juz zalane i w dniu dzisiejszym fundamenty pną się ku górze. Środek zaczerpniemy z Neli IV, zrezygnowaliśmy ze stropu filigran na rzecz wiązaròw. Jeśli chodzi o ławy to kierownik zadecydował, ze ławy o szer 60cm wystarczą więc na całość wyszło 27m3 betonu.

Witam, też jestem zainteresowany tym projektem. Chciałbym porozmawiać, gdzie jest budowa i czy można zobaczyć. Proszę o kontakt na maila betko@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...