Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem zainteresowana kupnem projektu Nela. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu oraz rzutu wraz z wymiarami pomieszczeń na adres izaantczak@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Antczak

Jestem zainteresowana kupnem projektu Nela. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu oraz rzutu wraz z wymiarami pomieszczeń na adres izaantczak@poczta.onet.pl
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Niestety do tej pory nic nie otrzymałam na podanego maila. Proszę ponownie o przesłanie kosztorysu na adres izaantczak@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do tej pory nic nie otrzymałam na podanego maila. Proszę ponownie o przesłanie kosztorysu na adres izaantczak@poczta.onet.pl
Witam Materiały wyślemy ponownie w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam rowniez jestem zainteresowany tym projektem prosze o przeslanie kosztorysu na adres janekw1991@o2.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez jestem zainteresowany tym projektem prosze o przeslanie kosztorysu na adres janekw1991@o2.pl Pozdrawiam

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie możemy udostępnić ogólne zestawienia kosztorysowe - jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o kontakt mailowy pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof W.

Witam

Podoba mi się rozmieszczenie pokoi. Czy jest możliwość zastąpienia jednej z łazienek schodami i zagospodarowania powierzchni na poddaszu czy występuje wersja bez garażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Podoba mi się rozmieszczenie pokoi. Czy jest możliwość zastąpienia jednej z łazienek schodami i zagospodarowania powierzchni na poddaszu czy występuje wersja bez garażu ?

Witam

Projekt Nela nie przewiduje poddasza użytkowego. Wysokość przestrzeni na poddaszu po uwzględnieniu ocieplenia stropu oraz dachu będzie wynosiła 2,06 m.

Zaprojektowanie poddasza użytkowego jest możliwe na etapie adaptacji, ale wiąże się z następującymi zmianami w projekcie podstawowym:

- zapewnienie na poddaszu wysokości średniej pomieszczeń 2.20m  Wymaganą wysokość pomieszczeń możemy uzyskać zwiększając kąt dachu i/lub wysokość ścianki kolankowej.

- zaplanowanie stałych, pełnowymiarowych schodów na poddasze, schody można zaprojektować w miejscu łazienki ( w zależności od układu zajmą one około 5m2 powierzchni parteru).

- zapewnienie odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń (np. okna dachowe).

Wybrany przez Państwa architekt lokalny może wprowadzić zmiany po zakupieniu katalogowej wersji projektu.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda wówczas bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian.

Projekt Nela występuje tylko w wersji z garażem dwustanowiskowym. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...