Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość deano@seznam.cz

Witam, bardzo podoba mi się ten dom i myślimy o tym... ktoś ma zdjęcie domu i poza nią? Jestem z Czech, więc jest to daleko, aby to sprawdzić. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Witam, My też budujemy Nele jesteśmy na etapie dachu, strop zmieniliśmy na terrive z tym, że na salonie i kuchni mamy terrive 2 , na pozostałej części domu terrive 1

Witam

a gzie Państwo sie wybudowaliście - pytam bo chciałabym podjerchac i podpatrzeć co nie co ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

tak ja wybudowałem taki dom, wniosłem tylko kilka poprawek

witam

a można wiedzieć w jakiej miejsowości możan podjechać i obejrzeć kontakt Ania 502034340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Witam

Buduję dom w woj.Pomorskim jestem na etapie dachu, poniżej podaję koszta.

Fundamenty - wykop, łąwy (beton b25+ stal), ocieplenie (hudropian + folia kubełkowa), posadzka zero - 30 000

Ściany zew Ytong, strop (cały monolityczny), Stal,kominy, nadproża - 44 000

Dach- Konstrukcja, blacha z blachotrapezu - 50 000 na blachę się zdecydowaliśmy ze względy na właściwie nie użytkowe poddasze - pomieszczenie jest tak małe i niskie że raczej [przebywać tam nie będziemy

'Łącznie 124 tyś zł + około 15 tyś sprawy papierkowe :)

Witam

a gdzie dokładnie w pomorskim?

Pozdrawiam

Ania  z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania Z Olsztyna

Witam,jestem na etapie stropu. Buduje w Elblągu i koszty jakie poniosła wraz z robocizna na etapie fundamentów i prac murowych bez stropu to już 100 tys. Metoda oczywiście gospodarczą. Koszt budowy dachu to 80 tysięcy w blachodachówka. Koszt domu w stanie surowym otwartym to około 200 tys. Jest to bardzo drogi dom ale może warto było.

Witam

a można by było podjechac i zobaczyć domek na żywo.

Pozdrawiam

Ania z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zet90

Witam,jestem na etapie stropu. Buduje w Elblągu i koszty jakie poniosła wraz z robocizna na etapie fundamentów i prac murowych bez stropu to już 100 tys. Metoda oczywiście gospodarczą. Koszt budowy dachu to 80 tysięcy w blachodachówka. Koszt domu w stanie surowym otwartym to około 200 tys. Jest to bardzo drogi dom ale może warto było.
Witam a można by było podjechac i zobaczyć domek na żywo. Pozdrawiam Ania z Olsztyna

80 tys za blachodachówkę to cena z kosmosu. Dostałem wycenę na ok 42 tys za kompletny dach z robocizną. Nie którzy naprawdę dają się naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Łukasz

Również proszę o przesłanie szczegółów kosztorysu, wymiary pomieszczeń i tarasu, zdjęcia aranżacyjne. Z góry dziękuję. E-mail: ukonezka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

my zaczęliśmy budowę Neli w marcu tego roku :) z racji tego, że sami nie mogliśmy doprosić się żadnego kontaktu, zdjęć i możliwości spotkania założyliśmy stronę z naszą budową https://www.facebook.com/MartaLukaszM/ obecnie jesteśmy na etapie wylanego stropu - w lipcu kładziemy więźbę - zapewne s kali tygodnia na stronie pojawią się zdjęcia aż do tego momentu :) zapraszamy do kontaktu i odwiedzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

my zaczęliśmy budowę Neli w marcu tego roku :) z racji tego, że sami nie mogliśmy doprosić się żadnego kontaktu, zdjęć i możliwości spotkania założyliśmy stronę z naszą budową https://www.facebook.com/MartaLukaszM/ obecnie jesteśmy na etapie wylanego stropu - w lipcu kładziemy więźbę - zapewne s kali tygodnia na stronie pojawią się zdjęcia aż do tego momentu :) zapraszamy do kontaktu i odwiedzin :)

Witam

Zachęcamy do umieszczenia zdjęć również u nas na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich

 

Dawno tutaj nie zaglądałem, widzę że teraz jest duże zainteresowanie tym projektem. Kiedy my zaczynaliśmy projekt był jeszcze świeży. Z budową ruszyliśmy w lipcu 2014 roku. Do końca 2014 roku udało się wykonać pokrycie dachowe, a w grudniu 2015 już zamieszkać. Dom jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Zmiany jaki dokonaliśmy w projekcie to jedynie likwidacja pralni kosztem powiększenia pomieszczenia gospodarczego, likwidacja wejścia z garażu, likwidacja spiżarni kosztem powiększenia kuchni i likwidacja jednego okna w salonie.

 

W ramach możliwości mogę nieco podpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich   Dawno tutaj nie zaglądałem, widzę że teraz jest duże zainteresowanie tym projektem. Kiedy my zaczynaliśmy projekt był jeszcze świeży. Z budową ruszyliśmy w lipcu 2014 roku. Do końca 2014 roku udało się wykonać pokrycie dachowe, a w grudniu 2015 już zamieszkać. Dom jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Zmiany jaki dokonaliśmy w projekcie to jedynie likwidacja pralni kosztem powiększenia pomieszczenia gospodarczego, likwidacja wejścia z garażu, likwidacja spiżarni kosztem powiększenia kuchni i likwidacja jednego okna w salonie.   W ramach możliwości mogę nieco podpowiedzieć

Ile wyniosła rzeczywiście budowa tego domu i wykończenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Monika

Witam .


 


Ja też proszę o przesłanie na  e-mail dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz zadaszenia tarasu , wszystkich dostępnych darmowych materiałów na temat projektu Nela na adres m.bielecka@op.pl  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich   Dawno tutaj nie zaglądałem, widzę że teraz jest duże zainteresowanie tym projektem. Kiedy my zaczynaliśmy projekt był jeszcze świeży. Z budową ruszyliśmy w lipcu 2014 roku. Do końca 2014 roku udało się wykonać pokrycie dachowe, a w grudniu 2015 już zamieszkać. Dom jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Zmiany jaki dokonaliśmy w projekcie to jedynie likwidacja pralni kosztem powiększenia pomieszczenia gospodarczego, likwidacja wejścia z garażu, likwidacja spiżarni kosztem powiększenia kuchni i likwidacja jednego okna w salonie.   W ramach możliwości mogę nieco podpowiedzieć
Ile wyniosła rzeczywiście budowa tego domu i wykończenie?

Witam, podpinam się pod pytanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...