Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz

Witam serdecznie jestem zainteresowany tym projektem dlatego proszę o przesłanie kompletu dodatkowych informacji dotyczących tego projektu na adres shadys01@o2.pl. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mały by być usytuowane schody na poddasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam serdecznie jestem zainteresowany tym projektem dlatego proszę o przesłanie kompletu dodatkowych informacji dotyczących tego projektu na adres shadys01@o2.pl. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mały by być usytuowane schody na poddasze.

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany projektem Nela i prosiłbym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu i wymiary pomieszczeń. Z góry dziękuje.

Mam rownież pytanie do osób budujących Nelę, jak rzeczywiście przedstawiają się koszty budowy. Kontakt: j.pantkowski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany projektem Nela i prosiłbym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu i wymiary pomieszczeń. Z góry dziękuje.

Mam rownież pytanie do osób budujących Nelę, jak rzeczywiście przedstawiają się koszty budowy. Kontakt: j.pantkowski@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Buduję dom w woj.Pomorskim jestem na etapie dachu, poniżej podaję koszta.

Fundamenty - wykop, łąwy (beton b25+ stal), ocieplenie (hudropian + folia kubełkowa), posadzka zero - 30 000

Ściany zew Ytong, strop (cały monolityczny), Stal,kominy, nadproża - 44 000

Dach- Konstrukcja, blacha z blachotrapezu - 50 000 na blachę się zdecydowaliśmy ze względy na właściwie nie użytkowe poddasze - pomieszczenie jest tak małe i niskie że raczej [przebywać tam nie będziemy

'Łącznie 124 tyś zł + około 15 tyś sprawy papierkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bardzo prosze o przeslanie wymiarow pomieszczen i zadaszenia tarasu projektu NELA oraz przyblizonego kosztorysu budowy.

 

 

Wszystkich ktory zaczeli budowe lub ukonczyli bardzo prosze o zdjecia z zewnatrz i wewnatrz, jestesmy zakochani w tym  projekcie  B)  B)  B)

moj mail: k.polak07@wp.pl

Dziekuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bardzo prosze o przeslanie wymiarow pomieszczen i zadaszenia tarasu projektu NELA oraz przyblizonego kosztorysu budowy.

 

 

Wszystkich ktory zaczeli budowe lub ukonczyli bardzo prosze o zdjecia z zewnatrz i wewnatrz, jestesmy zakochani w tym  projekcie  B)  B)  B)

moj mail: k.polak07@wp.pl

Dziekuje 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitAm. Jestesmy zainteresowani tym projektem i prosze o przeslanie na moj email dokladnych wymiarow pomieszczen oraz zadaszenia tarasu, i przyblizonego kosztorysu budowy, ekaczmarczyk@wp.pl dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Bardzo podoba mi się ten projekt i jest wręcz idealny położenia mojej działki. Chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów by podjąć decyzje świadomie, dlatego proszę o przesłanie mi możliwie wszystkich bezpłatnych materiałów na adres irassasin@wp.pl 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Bardzo podoba mi się ten projekt i jest wręcz idealny położenia mojej działki. Chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów by podjąć decyzje świadomie, dlatego proszę o przesłanie mi możliwie wszystkich bezpłatnych materiałów na adres irassasin@wp.pl 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...