Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, proszę o przesłanie rzutów z wymiarami oraz o informację czy na poddaszu można wygospodarować dodatkowe pomieszczenie biuro.poznan45@wp.pl Pozdrawiam Violetta

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Powierzchnia użytkowa na poddaszu to zaledwie kilka m², a max. wysokość poddasza w szczycie wynosi 2m

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. CUDOWNY PROJEKT!!!! czy mogłabym prosić o przesłanie większej ilości materiałów dotyczących tego projektu na e-mail: niusienka1@o2.pl. i czy można zrobić połowę domu w podpiwniczeniu lub na poddaszu? chcę otworzyć małe biuro. dziękuje za wszelkie informacje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. CUDOWNY PROJEKT!!!! czy mogłabym prosić o przesłanie większej ilości materiałów dotyczących tego projektu na e-mail: niusienka1@o2.pl. i czy można zrobić połowę domu w podpiwniczeniu lub na poddaszu? chcę otworzyć małe biuro. dziękuje za wszelkie informacje i pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy jest możliwość zmiany kierunku wjazdu do garażu? Dla mojej działki, przy wjeżdzaniu do garażu drzwi wejściowe domu oraz kuchnia powinny być po lewej stronie samochodu.

Jak można zagospodarować dodatkowe pomieszczenie, które powstałoby między garażem a domem, bo jako gospodarcze byłoby chyba za duże?

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany kierunku wjazdu do garażu? Dla mojej działki, przy wjeżdzaniu do garażu drzwi wejściowe domu oraz kuchnia powinny być po lewej stronie samochodu.

Jak można zagospodarować dodatkowe pomieszczenie, które powstałoby między garażem a domem, bo jako gospodarcze byłoby chyba za duże?

 

pozdrawiam

Tomek

Witam

Niestety nie do końca rozumiem, o jakie zmiany Panu chodzi.

Proszę o doprecyzowanie i przesłanie zapytania bezpośrednio na adres mailowy info@dobredomy.pl

Nasi architekci udzielą Panu odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry. Jetem zainteresowany projektem Nela. Bardzo proszę o przesłanie rzutu budynku wraz z opomiarowaniem pomieszczeń, ew. przekroje.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje zdjeciami z realizacji projektu i zechciałby sie podzielić to zapraszam kamins@op.pl

 

pozdrawiam

Adrian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jetem zainteresowany projektem Nela. Bardzo proszę o przesłanie rzutu budynku wraz z opomiarowaniem pomieszczeń, ew. przekroje.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje zdjeciami z realizacji projektu i zechciałby sie podzielić to zapraszam kamins@op.pl

 

pozdrawiam

Adrian

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 Zdecydowaliśmy się z żoną na ten projekt "NELA"  jest w naszej ocenie najlepszy dla naszej rodziny.

 Bardzo proszę o przesłanie rzutu budynku wraz z wymiarami pomieszczeń, ew. przekroje.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami z realizacji projektu proszę o maila dawidceglarek2614@gmail.com

   Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 Zdecydowaliśmy się z żoną na ten projekt "NELA"  jest w naszej ocenie najlepszy dla naszej rodziny.

 Bardzo proszę o przesłanie rzutu budynku wraz z wymiarami pomieszczeń, ew. przekroje.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami z realizacji projektu proszę o maila dawidceglarek2614@gmail.com

   Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz.

Witam. 

Mam prosbe czy ktoś by mógł podeslac zdjęcia z budowy stan surowy lub już wykonczony --->bany@vip.onet.pl  , na wiosne ruszam z budowa i chciałbym jeszcze zobaczyć jakies inne zdjęcia z wewnątrz jak i z zewnątrz .

z góry dziekuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Marta M.

Witam zastanawiamy się z mężem nad zakupem tego projektu, ponieważ jest dla nas "prawie" idealny :) czy mogę prosić o przesłanie rzutów wraz z przekrojami pomieszczeń? na martusiagreen@buziaczek.pl Jezeli ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami podczas realizacji bardzo proszę o przesłanie na podany adres :) Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Włocławka (lub woj. kujawsko-pomorskim) lub w okolicach Nowego Sącza (woj. małopolskie). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiamy się z mężem nad zakupem tego projektu, ponieważ jest dla nas "prawie" idealny :) czy mogę prosić o przesłanie rzutów wraz z przekrojami pomieszczeń? na martusiagreen@buziaczek.pl Jezeli ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami podczas realizacji bardzo proszę o przesłanie na podany adres :) Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Włocławka (lub woj. kujawsko-pomorskim) lub w okolicach Nowego Sącza (woj. małopolskie). Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was wybudował ten dom w woj. łódzkim??

Chciałbym go zobaczyć w realu, oczywiście za zgodą właściciela obiektu. Może to być stan surowy lub surowy zamknięty. Jeżeli ktoś ma jakieś fotki z realizacji tego projektu i chciałby się nimi podzielić to będę wdzięczny. podaję adres kontaktowy romanom@op.pl

 

 

pozdrawiam wszystkich budujących i takich marzycieli jak JA ( od czegoś trzeba zacząć )    :):) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

My również zastanawiamy się nad wyborem projektu "Nela", który w wersji lustrzanego odbicia wydaje się być domkiem idealnym. Czy można prosić o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu?

Gdyby ktoś z Państwa zechciał się podzielić swoimi doświadczeniami z budowy i zdjęciami "Neli", to bardzo bym prosiła o przesłanie materiałów na adres: anna.zurawiecka7@gmail.com  

Z góry dziękuję  :)

PS Czy ktoś buduje ten domek w woj. śląskim?

 

Pozdrowienia dla wszystkich planujących, marzących i budujących ten ładny dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

My również zastanawiamy się nad wyborem projektu "Nela", który w wersji lustrzanego odbicia wydaje się być domkiem idealnym. Czy można prosić o przesłanie dodatkowych bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu?

Gdyby ktoś z Państwa zechciał się podzielić swoimi doświadczeniami z budowy i zdjęciami "Neli", to bardzo bym prosiła o przesłanie materiałów na adres: anna.zurawiecka7@gmail.com  

Z góry dziękuję  :)

PS Czy ktoś buduje ten domek w woj. śląskim?

 

Pozdrowienia dla wszystkich planujących, marzących i budujących ten ładny dom :)

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiamy się z mężem nad zakupem tego projektu, ponieważ jest dla nas "prawie" idealny :) czy mogę prosić o przesłanie rzutów wraz z przekrojami pomieszczeń? na martusiagreen@buziaczek.pl Jezeli ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami podczas realizacji bardzo proszę o przesłanie na podany adres :) Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Włocławka (lub woj. kujawsko-pomorskim) lub w okolicach Nowego Sącza (woj. małopolskie). Pozdrawiam
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Budujemy w Bochni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojciech

Witam serdecznie wszystkich,

 

Nela to bardzo fajny projekt, który podoba się bardzo:-). Mam pytanko czy dysponuje ktoś zdjęciami z realizacji i byłby na tyle miły i chętny do podzielenia się nimi.

 

Bardzo z góry dziękuję i proszę o zdjęcia na email suchar13@op.pl

 

Pozdrawiam gorąco

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...