Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

budowa domu Nela


Dobre Domy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Kasia i Michał

Witam!

Mamy małe pytanie, jesteśmy zainteresowani  budową domu wg  projektu Nela i interesuje nas jak innych piszących - koszt doprowadzenia budowy do stanu jak z ostatniego zdjęcia.

Z góry dziękuję i proszę o przesłanie odpowiedzi na adres: michal_sadkowski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Panie Bogdanie proszę o informacje:

- jaki jest kąt nachylenia dachu?

-czy podnosił Pan dach?

- jaki jest koszt SSZ?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Pozdrawiam.

Mail: cupriak.ola@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Marzena

Witam.Czy ktos z pytajacych osob  otrzymal odpowiedz na pytanie dotyczace kosztow budowy Neli na tym etapie jaki jest  na powyzszych zdjeciach?Pozdrawiam wszystkich ktorzy buduja lub maja zamiar budowac Nele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Buduje Nele jestem przed stropem - ktoś pisał że to drogi dom w budowie - nie wierzyłem, okazuje się że to prawda sam strop z nieuzytkowym poddaszem 210m2 ok 30 k zł dużo stali i betonu na podciągi i nadproza zintegrowane z podciagami, Jak na nieuzytkowym poddasze to sporo. Dużo słupów które kosztują Zadaszenie tarasu Zadaszenie przed domem kosztuje i to całkiem nie mało. Teraz budowlanym prostszy dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje Nele jestem przed stropem - ktoś pisał że to drogi dom w budowie - nie wierzyłem, okazuje się że to prawda sam strop z nieuzytkowym poddaszem 210m2 ok 30 k zł dużo stali i betonu na podciągi i nadproza zintegrowane z podciagami, Jak na nieuzytkowym poddasze to sporo. Dużo słupów które kosztują Zadaszenie tarasu Zadaszenie przed domem kosztuje i to całkiem nie mało. Teraz budowlanym prostszy dom.

WItam. Czy moglabym wiedziec w jakim wojewodztwie buduje Pan nele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Bogdan

Panie Bogdanie,

 

Chciałabym wybudować dom wg tego samego projektu, czy jest możliwość podjechania na budowę o obejrzenia domu?

 

Pozdrawiam Alina T. +48 601219322;

Witam 

Pewnie ze tak podaje numer 783757002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafal-Jelenia Gora

Witam panie Bogdanie. bardzo nam się podoba ten projekt i zanim kupimy projekt chcielibyśmy wiedzieć czy koszty podane na stronie są podobne do rzeczywistych. to mój e-mail rafi25nabi@poczta.fm jeśli by pan znalazł chwile i odpisał na moje pytanie to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam. Rafał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...