Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita

Witam,

jestem zainteresowana projektem Nela ale zastanawiają mnie koszty. Czy mogłabym prosic o przesłanie dokładnego kosztorysu, powierzchni ścian, wymiary itd. na adres a.rasala88@tlen.pl.

Z góry ślicznie dziekuje

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość anita

Witam,

jestem zainteresowana projektem Nela ale zastanawiają mnie koszty. Czy mogłabym prosic o przesłanie dokładnego kosztorysu, powierzchni ścian, wymiary itd. na adres a.rasala88@tlen.pl.

Z góry ślicznie dziekuje

Pozdrawiam 

 

również prosiłabym projektu Oceania a.rasala88@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edyta

Oczywiście. W niedługim czasie prześlę materiały.

Witam, jestem zainteresowana projektem Nela . Czy mogłabym prosic o przesłanie dokładnego kosztorysu, na adres ep889@o2.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

My też budujemy Nele jesteśmy na etapie dachu, strop zmieniliśmy na terrive z tym, że na salonie i kuchni mamy terrive 2 , na pozostałej części domu terrive 1

witam, moga Panstwo podac koszt jaki jest stawiajac ten dom? Mam z mezem okreslona ilosc pieniedzy i nie wiemy czy nam wystarczy?Info prosze przeslac na ao1968@vp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, jestem w trakcie budowy domu nela. Materiały na dach czyli więźba dachowa to koszt 22 tysięcy , dachówki ,kominy to kolejne 30 tys. Robi się 50 tysiecy bez robocizny i ocieplenia , jeśli to dodamy wyjdzie około 70 tysięcy. Czy dobre domy, bądź ktoś z budujących zrobi to taniej.

????? Proszę o porady .Monika elbląga

witam, prosze mi powiedziec ile juz kosztowalo pstawienie tego domku, prosze info przeslac na ao1968@vp.pl bede bardzo wdzieczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek

Jestem na etapie dachu, jakie zdjęcia Cie interesują

Witam, Właśnie zamierzam kupić ten projekt , mogę prosić o parę fotek z realizacji. grzegorz@licon.pl.

Z góry dziękuję Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

proszę o przesłanie rzutów pomieszczeń wraz z wymiarami na adres

 

werner.jaroslaw.pl@wp.pl

 

 

czy jest możliwość podpiwniczenia  pod garażem, pomieszczeniem gospodarczym, pralnią i częścią pokoju? Gdzie wtedy zejście do piwnicy?

Czy w podpiwniczeniu można zaprojektowac kotłownię?

Czy zwiekszenie kątu nachylenia dachu spowoduje zwiększenie wysokości pomieszczenia na poddaszu, gdzie jest zaprojektowane wejscie na poddasze

Czy jest możliwość zmniejszenia  salonu ,kuchni, tarasu w stronę pokoi tak aby zmieścic budynek działce o szerokości 21mb

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

proszę o przesłanie rzutów pomieszczeń wraz z wymiarami na adres

 

werner.jaroslaw.pl@wp.pl

 

 

czy jest możliwość podpiwniczenia  pod garażem, pomieszczeniem gospodarczym, pralnią i częścią pokoju? Gdzie wtedy zejście do piwnicy?

Czy w podpiwniczeniu można zaprojektowac kotłownię?

Czy zwiekszenie kątu nachylenia dachu spowoduje zwiększenie wysokości pomieszczenia na poddaszu, gdzie jest zaprojektowane wejscie na poddasze

Czy jest możliwość zmniejszenia  salonu ,kuchni, tarasu w stronę pokoi tak aby zmieścic budynek działce o szerokości 21mb

 

 

Pozdrawiam

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - wkrótce otrzyma Pan odpowiedź na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

proszę o przesłanie rzutów pomieszczeń wraz z wymiarami na adres

 

werner.jaroslaw.pl@wp.pl

 

 

czy jest możliwość podpiwniczenia  pod garażem, pomieszczeniem gospodarczym, pralnią i częścią pokoju? Gdzie wtedy zejście do piwnicy?

Czy w podpiwniczeniu można zaprojektowac kotłownię?

Czy zwiekszenie kątu nachylenia dachu spowoduje zwiększenie wysokości pomieszczenia na poddaszu, gdzie jest zaprojektowane wejscie na poddasze

Czy jest możliwość zmniejszenia  salonu ,kuchni, tarasu w stronę pokoi tak aby zmieścic budynek działce o szerokości 21mb

 

 

Pozdrawiam

Witam

Proszę o weryfikację adresu mailowego - otrzymujemy informację zwrotną, że podany adres nie istnieje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam, jeśli można prosiłbym również o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu (ogrzewanie, rzuty, wymiary, kosztorys, zdjęcia wnętrza itp) . Z góry dziękuję   parkowa@interia.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli można prosiłbym również o przesłanie na maila szczegółowych informacji dot. tego projektu (ogrzewanie, rzuty, wymiary, kosztorys, zdjęcia wnętrza itp) . Z góry dziękuję   parkowa@interia.pl. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Dodatkowe informacje znajdzie Pani na stronie www przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Bardzo podoba nam się Nela - zaczynamy na jesieni. Jeśli można to rownież proszę o maila ze szczegółowymi informacjami na temat tego projektu. Dodatkowo mam pytanie do forumowiczów czy ktoś buduje w mazowieckim okolice Piaseczna? Będę bardzo wdzięczna za możliwość obejrzenia domu. Z góry pięknie dziekuje magdalena.melnicka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Bardzo podoba nam się Nela - zaczynamy na jesieni. Jeśli można to rownież proszę o maila ze szczegółowymi informacjami na temat tego projektu. Dodatkowo mam pytanie do forumowiczów czy ktoś buduje w mazowieckim okolice Piaseczna? Będę bardzo wdzięczna za możliwość obejrzenia domu. Z góry pięknie dziekuje magdalena.melnicka@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem projektu i budową domu Nela.

 

Puszkuje kontaktu z kimś kto budował lub buduje ten domek na Mazowszu lub w Północno-wschodniej części kraju.

Oczywiście jeśli to możliwe proszę o jakiekolwiek zdjęcia z budowy i orientacyjne koszty budowy oraz uwagi do projektu.

Jestem ciekaw czy ktoś zastosował u siebie kotłownie na paliwo stałe.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Administratora prosze również  o maila ze szczegółowymi informacjami na temat tego projektu

lfl@o2.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem projektu i budową domu Nela.

 

Puszkuje kontaktu z kimś kto budował lub buduje ten domek na Mazowszu lub w Północno-wschodniej części kraju.

Oczywiście jeśli to możliwe proszę o jakiekolwiek zdjęcia z budowy i orientacyjne koszty budowy oraz uwagi do projektu.

Jestem ciekaw czy ktoś zastosował u siebie kotłownie na paliwo stałe.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Administratora prosze również  o maila ze szczegółowymi informacjami na temat tego projektu

lfl@o2.pl

 

Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...