Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Również jestem zainteresowany zmianą w sprawie podpiwniczenia części domu ze zmianą miejsca kotłowni. Czy jest możliwość umieszczenia w miejscu kotłowni i pralni zejścia do piwnicy, Ew. jakie byłyby koszty wprowadzenia zmian. 

 

Proszę o odp. w tej sprawie na adres norbert.chmiel@.wp.pl

 

Witam. 

 

Również jestem zainteresowany zmianą w sprawie podpiwniczenia części domu ze zmianą miejsca kotłowni. Czy jest możliwość umieszczenia w miejscu kotłowni i pralni zejścia do piwnicy, Ew. jakie byłyby koszty wprowadzenia zmian. 

 

Proszę o odp. w tej sprawie na adres norbert.chmiel@.wp.pl

Witam

Odpowiedź prześlemy do końca tygodnia na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Elżbieta Kłosowska

Witam.    Również jestem zainteresowany zmianą w sprawie podpiwniczenia części domu ze zmianą miejsca kotłowni. Czy jest możliwość umieszczenia w miejscu kotłowni i pralni zejścia do piwnicy, Ew. jakie byłyby koszty wprowadzenia zmian.  Proszę o odp. w tej sprawie na adres norbert.chmiel@.wp.pl
 
Witam.    Również jestem zainteresowany zmianą w sprawie podpiwniczenia części domu ze zmianą miejsca kotłowni. Czy jest możliwość umieszczenia w miejscu kotłowni i pralni zejścia do piwnicy, Ew. jakie byłyby koszty wprowadzenia zmian.  Proszę o odp. w tej sprawie na adres norbert.chmiel@.wp.pl
Witam Odpowiedź prześlemy do końca tygodnia na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

Witam. Czy mogłabym również poprosić o ww informacje oraz rzuty z wymiarami na maila: eklosowska.biuro@gmail.com. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

 

Zaczynamy budowe domu projektu Nela-odbicie lustrzane.

Bardzo bede wdzięczna jesli ktos kto jest w trakcie budowy moze podzielic sie spostrzeżeniami, a przede wszystkim kosztami jakie poniosl przy budowie domu firma za fundament, sciany plus geodeta i podlacza wodno kanalizacyjne powiedziala 60 tys.zl.Koszt dachu dojdzie osobno.I jaki jest kosz stropu Filigran bo firma nam zaproponowała zalanie stropu przez nich.

Bardzo proszę o kontakt i z gory dziekuje.

Moj email to ewas74@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam, Zaczynamy budowe domu projektu Nela-odbicie lustrzane. Bardzo bede wdzięczna jesli ktos kto jest w trakcie budowy moze podzielic sie spostrzeżeniami, a przede wszystkim kosztami jakie poniosl przy budowie domu firma za fundament, sciany plus geodeta i podlacza wodno kanalizacyjne powiedziala 60 tys.zl.Koszt dachu dojdzie osobno.I jaki jest kosz stropu Filigran bo firma nam zaproponowała zalanie stropu przez nich. Bardzo proszę o kontakt i z gory dziekuje. Moj email to ewas74@onet.pl

Witam.My kupilismy dopiero projekt.Bez problemu możemy się wymienić informacjami. Pozdrawiam nikepro@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AGNIESZKA

Witam, czy mogłabym otrzymać bardziej szczegółowy kosztorys budowy domu Nela oraz jakie są wymiary tarasu zadaszonego? Z góry dziękuje za odpowiedź. adres e-mail inka20@autograf.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogłabym otrzymać bardziej szczegółowy kosztorys budowy domu Nela oraz jakie są wymiary tarasu zadaszonego? Z góry dziękuje za odpowiedź. adres e-mail inka20@autograf.pl

Witam

 

Szczegółowo zwymiarowane rysunki wraz z zestawieniami kosztorysowymi prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kinga

Witam,jestem na etapie stropu. Buduje w Elblągu i koszty jakie poniosła wraz z robocizna na etapie fundamentów i prac murowych bez stropu to już 100 tys. Metoda oczywiście gospodarczą. Koszt budowy dachu to 80 tysięcy w blachodachówka. Koszt domu w stanie surowym otwartym to około 200 tys. Jest to bardzo drogi dom ale może warto było.

Witam Pani Moniko, jestem na etapie fundamentów, czy mogłabym prosić o przesłanie kilku zdjęć z Pani budowy. Mój e-mail: lapien@poczta.fm. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie.

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kinga

Witam, My też budujemy Nele jesteśmy na etapie dachu, strop zmieniliśmy na terrive z tym, że na salonie i kuchni mamy terrive 2 , na pozostałej części domu terrive 1

Witam, czy mogłabym prosić o kilka zdjęć z realizacji prac. Mój e-mail: lapien@poczta.fm

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziękuje :)

Witam, czy mogłabym otrzymać bardziej szczegółowy kosztorys budowy domu Nela oraz jakie są wymiary tarasu zadaszonego? Z góry dziękuje za odpowiedź. adres e-mail inka20@autograf.pl
Witam Szczegółowo zwymiarowane rysunki wraz z zestawieniami kosztorysowymi prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Czy podobne informację mógłbym również otrzymać ? Mamy ten do na oku i próbujemy skalkulować koszty i to czy będzie nas stać an taki dom. Z góry dziękuje za informajce: adres e-mail: W_I_K1@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marlena

Witam,

Jestem zainteresowana projektem Nela i prosiłabym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu i wymiary pomieszczeń. Z góry dziękuje.

Mam rownież pytanie do osób budujących Nelę, jak rzeczywiście przedstawiają się koszty budowy. Kontakt: marlenau@bitram.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowana projektem Nela i prosiłabym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu i wymiary pomieszczeń. Z góry dziękuje.

Mam rownież pytanie do osób budujących Nelę, jak rzeczywiście przedstawiają się koszty budowy. Kontakt: marlenau@bitram.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany wybudowaniem domu wg projektu Nela.

Chciałbym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania:

- wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym

 

Do posesji mam doprowadzony GAZ

 

Czy mogę poprosić do dokładniejsze informację :

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz

- koszty inwestycji

 

Z góry dziękuje za informajce: adres e-mail: waleszczak@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany wybudowaniem domu wg projektu Nela.

Chciałbym poprosić o opinie w sprawie ogrzewania:

- wodne podłogowe + kominek z płaszczem wodnym

 

Do posesji mam doprowadzony GAZ

 

Czy mogę poprosić do dokładniejsze informację :

- rzuty pomieszczeń z wymiarami + taras zewnętrzny

- przekroje, zdjęcia z zewnątrz, wewnątrz

- koszty inwestycji

 

Z góry dziękuje za informajce: adres e-mail: waleszczak@tle.pl

Witam

Odpowiedź prześlemy w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...