Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM czy istnieje możliwość rezygnacji z ostatniej łazienki w zamian za powiększenie garderoby i środkowej łazienki i

Witam

Zaproponowane przez Panią zmiany oczywiście możliwe są do zrealizowania. To kwestia  przeprojektowania ścianek działowych i zmian w instalacjach budynku. Na etapie adaptacji projektu może Pani takie zmiany nanieść na dokumentację projektową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość dagmara

Witam, My też budujemy Nele jesteśmy na etapie dachu, strop zmieniliśmy na terrive z tym, że na salonie i kuchni mamy terrive 2 , na pozostałej części domu terrive 1

witam pani Kasiu jestesmy w trakcie budowy domu nela podobnie jak panstwo.mam pytanie czy mozliwy byl by kontakt z panstwem przez maila.pozdrawiam dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, My też budujemy Nele jesteśmy na etapie dachu, strop zmieniliśmy na terrive z tym, że na salonie i kuchni mamy terrive 2 , na pozostałej części domu terrive 1
witam pani Kasiu jestesmy w trakcie budowy domu nela podobnie jak panstwo.mam pytanie czy mozliwy byl by kontakt z panstwem przez maila.pozdrawiam dagmara

Witam,oczywiście k.kopka@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,kupiłam projekt i prosze o dokładna nazwe dachówki cementowej euronit. cena w projekcie to 2,04 zł . dachówki rónia sie od siebie wygladem. Na zdjeciu domu wyglada mi że są to bez fal , płaskie dachówki . Prosze o pełna nazwe tych co są na zdjeciu domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kupiłam projekt i prosze o dokładna nazwe dachówki cementowej euronit. cena w projekcie to 2,04 zł . dachówki rónia sie od siebie wygladem. Na zdjeciu domu wyglada mi że są to bez fal , płaskie dachówki . Prosze o pełna nazwe tych co są na zdjeciu domu.

Witam,

Przygotowując wizualizacje dla naszych projektów nie wykorzystujemy konkretnych produktów konkretnych firm. Są to efekty pracy w programie graficznym. Sprawdziłam jednak - dostępna jest dachówka KAPSTADT firmy Euronit, w kolorze grafitowym, taka jak na wizualizacji. Można oczywiście skorzystać z dowolnego innego produktu dostępnego na rynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jest mozliwość wydłużenia domu o około metr tak żeby garderoba , pralnia, pomieszczenie tech, kuchnia i jeden pokój były dłuższe o metr? Pomieszczenia pomocnicze w tym domu wydają mi sie troche zbyt małe. Jakie koszty były ewentualnych zmian w projekcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jest mozliwość wydłużenia domu o około metr tak żeby garderoba , pralnia, pomieszczenie tech, kuchnia i jeden pokój były dłuższe o metr? Pomieszczenia pomocnicze w tym domu wydają mi sie troche zbyt małe. Jakie koszty były ewentualnych zmian w projekcie ?

Witam

Wydłużenie budynku bardzo mocno ingeruje w jego konstrukcję. Konieczne będzie przeprojektowanie stropu oraz więźby dachowej. Proszę o przesłanie mailem na adres info@dobredomy.pl pełnego zakresu zmian oraz doprecyzowanie, czy chce Pani przesunąć ścianę frontową czy ogrodową?? Wycenę zmian prześlemy mailem. Zmiany w projekcie może również wprowadzić architekt na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Czy projekt przewiduje tylko betonowy strop?Czy jest mozliwość wykonania konstrukcji z wiązarów prefabrykowanych?Jesli tak to czy wiaze się to z dużymi zmianami w projekcie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy projekt przewiduje tylko betonowy strop?Czy jest mozliwość wykonania konstrukcji z wiązarów prefabrykowanych?Jesli tak to czy wiaze się to z dużymi zmianami w projekcie? Pozdrawiam

Witam

W projekcie przewidziano strop żelbetowy. Jednak jako alternatywę mamy opracowany projekt więźby dachowej z wiązarów prefabrykowanych przygotowany przez firmę Mitek. Taki projekt dostaną Państwo gratis wraz z projektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka jest wysokość poddasza w projekcie Nela? Czy jest możliwość adaptacji poddasza?

Witam

Powierzchnia użytkowa na poddaszu to zaledwie kilka m², a max. wysokość poddasza w szczycie wynosi 2m . W projekcie zaproponowano schody składane na strych w części garażowej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki wyłaz strychowy zlokalizować w części mieszkalnej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na początku października zaczynamy budowę Neli ( wszystko wyjdzie w praniu)

 

Witam, oczywiście k.kopka@op.pl

witam, za 2-3 tygodnie zaczynam  budowę neli, i właśnie mam pytanie odnośnie stropu, moge liczyć na małą podpowiedz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany konstrukcji dachu na tańszą ( ten dach ok.70000,00zł), przy takiej samej wysokości domu?

Witam

Alternatywą dla tradycyjnej konstrukcji dachu w projekcie Nela jest zastosowanie prefabrykowanych wiązarów dachowych. Projekt takich wiązarów wykonany przez firmę Mitek, jest załączany do zakupionego u nas projektu gratis.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...