Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

my wlaśnie budujemy ten dom, chciałam wam wstawić zdjęcia ale nie wiem jak :(

Witam. Czy budując ten dom wprowadzała Pani jakieś zmiany? Jestem już zdecydowany na ten projekt ale chcemy zmienić miejsce położenia kotłowni (w miejsce dużej łazienki z osobnym wejściem). Mam pytanie ile w przybliżeniu wyszedł Panią stan surowy zamknięty i jakim systemem Państwo budowali? Jeśli można to prosiłbym o jakieś zdjęcia :) Mój adres to: lukasz.durtka@vp.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś na podkarpaciu lub w świętokrzyskim buduje ten dom? Prosiłbym o info na adres lukasz.durtka@vp.pl

Byłbym wdzięczny za kilka informacji i ewentualnie możliwość zobaczenia go na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy budując ten dom wprowadzała Pani jakieś zmiany? Jestem już zdecydowany na ten projekt ale chcemy zmienić miejsce położenia kotłowni (w miejsce dużej łazienki z osobnym wejściem). Mam pytanie ile w przybliżeniu wyszedł Panią stan surowy zamknięty i jakim systemem Państwo budowali? Jeśli można to prosiłbym o jakieś zdjęcia :) Mój adres to: lukasz.durtka@vp.pl

Z góry dziękuję

 Witam robiliśmy parę zmian odnośnie likwidacji 2 okien . Reszte odpisze na e-maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pewnie nietypowe, czy można zmienić dach w tym projekcie na dwuspadowy? Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o architekturę, a projekt pod względem rozmieszczenia jest dla mnie idealny, jednak dwuspadowe dachy podobają mi się bardziej :) Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pewnie nietypowe, czy można zmienić dach w tym projekcie na dwuspadowy? Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o architekturę, a projekt pod względem rozmieszczenia jest dla mnie idealny, jednak dwuspadowe dachy podobają mi się bardziej :) Dziękuję z góry!

Witam

Na etapie adaptacji projektu można przeprojektować dach na dwuspadowy - nasza Pracownia wystawi zgodę na wprowadzenie takiej zmiany.

Proszę spojrzeć na dom Irys, tam w części głównej budynku też jest dach dwuspadowy, a układ jest bardzo podobny do Fabii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pewnie nietypowe, czy można zmienić dach w tym projekcie na dwuspadowy? Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o architekturę, a projekt pod względem rozmieszczenia jest dla mnie idealny, jednak dwuspadowe dachy podobają mi się bardziej :) Dziękuję z góry!
Witam Na etapie adaptacji projektu można przeprojektować dach na dwuspadowy - nasza Pracownia wystawi zgodę na wprowadzenie takiej zmiany. Proszę spojrzeć na dom Irys, tam w części głównej budynku też jest dach dwuspadowy, a układ jest bardzo podobny do Fabii.   Pozdrawiam

Dziękuję! Projekt Irys jest rzeczywiście bardzo ciekawy, czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na maila trojmo@gmail.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Projekt Irys jest rzeczywiście bardzo ciekawy, czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na maila trojmo@gmail.com?

Witam

kończymy właśnie opracowywanie dokumentacji do projektu Irys. Rysunki dostępne będą w przyszłym tygodniu - proszę wówczas o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Damian

Mam dwa pytania odnośnie projektu fabia czy jest możliwość zrobienia dachu na lekkiej konstrukcji-wiązarach, i czy jako materiał budowlany można użyć pustaka ceramicznego zamiast bloczków wapienno-piaskowych

Bardzo proszę o przesłanie z wymiarowanych rysunków i ogólne zestawienie materiałów na adres: dam.lew@wp.pl

Pozdrawiam D.L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie projektu fabia czy jest możliwość zrobienia dachu na lekkiej konstrukcji-wiązarach, i czy jako materiał budowlany można użyć pustaka ceramicznego zamiast bloczków wapienno-piaskowych

Bardzo proszę o przesłanie z wymiarowanych rysunków i ogólne zestawienie materiałów na adres: dam.lew@wp.pl

Pozdrawiam D.L.

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...