Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość longer

Witam.jestem zainteresowany budową tego domku.prosiłbym o przysłanie zestawienia materiałów potrzebnych do budowy.czy można zlikwidować wykusz w jadalnie i czy można powiększyć o 1 metr w długości i szerokości budynku.pozdrawiam i prosze o odpwiedz na longer352@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem zainteresowany budową tego domku.prosiłbym o przysłanie zestawienia materiałów potrzebnych do budowy.czy można zlikwidować wykusz w jadalnie i czy można powiększyć o 1 metr w długości i szerokości budynku.pozdrawiam i prosze o odpwiedz na longer352@wp.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Anna

Witam, bardzo zainteresował mnie ten projekt dlatego bardzo proszę o przesłanie mi zwymiarowanych rysunków oraz ogólne zestawienie materiałów na adres: ania.p7@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika-pyra@wp.pl

jesteśmy zdecydowani na budowę tego domu, jednak zastanawiamy sie czy możliwe jest zmienienie wykuszu na taki jak występuje w projekcie patrycjusz? proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków obu projektów

monika-pyra@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy zdecydowani na budowę tego domu, jednak zastanawiamy sie czy możliwe jest zmienienie wykuszu na taki jak występuje w projekcie patrycjusz? proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków obu projektów monika-pyra@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zmiany wykusza można oczywiście dokonać na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z poprzednich postów wiem, że powierzchnia użytkowa poddasza w oryginale ma około 17m2 oraz, że podniesienie ścianki kolanowej o 40cm zwiększy powierzchnię do około 33m2. Mam pytanie o ile powiększy się powierzchnia poddasza przy podniesieniu kąta nachylenia dachu do 30* i czy nie zepsuje to ogólnej bryły budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z poprzednich postów wiem, że powierzchnia użytkowa poddasza w oryginale ma około 17m2 oraz, że podniesienie ścianki kolanowej o 40cm zwiększy powierzchnię do około 33m2. Mam pytanie o ile powiększy się powierzchnia poddasza przy podniesieniu kąta nachylenia dachu do 30* i czy nie zepsuje to ogólnej bryły budynku?

Witam

Zwiększając kąt nachylenia dachu na 30 stopni powierzchnia użytkowa poddasza wynosić będzie około 31,6m2. Natomiast należy odliczyć od niej otwór w stropie na schody (około 2,5-3,0m2). Uważam, że 30 stopni nie będzie tak bardzo wyczuwalne. Odradzam wykowanie jeszcze większego kąta nachylenia dachu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Mateusz

Witam, również proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków projektu oraz ogólne zestawienie materiałów na adres mlyyneek@gmail.com czy można zmienić sposób ogrzewania na paliwo stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków projektu oraz ogólne zestawienie materiałów na adres mlyyneek@gmail.com czy można zmienić sposób ogrzewania na paliwo stałe?

Witam,

oczywiście można zmienić sposób ogrzewania domu. Ewentualne zmiany należy wprowadzić do projektu na etapie adaptacji.

Szczegółowe materiały prześlemy na podany adres.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...