Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr.

Witam. Jestem zainteresowany projektem Fabia. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na e-mail: p.hajdo@o2.pl , mam również pytanie czy od razu w projekcie może być naniesiona zmiana odnośnie konta dachu, wszystko mi pasuje poza tym że minimalny kont nachylenia dachu dla mojej okolicy to 30*. Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Jestem zainteresowany projektem Fabia. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na e-mail: p.hajdo@o2.pl , mam również pytanie czy od razu w projekcie może być naniesiona zmiana odnośnie konta dachu, wszystko mi pasuje poza tym że minimalny kont nachylenia dachu dla mojej okolicy to 30*. Pozrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Nasi architekci mogą zmienić kąt nachylenia dachu na 30 stopni - jest to usługa dodatkowo płatna. W sprawie szczegółów proszę o kontakt na adres mailowy info@dobredomy.pl 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Ewelina

Witam. Jestem zainteresowana projektem Fabia. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na e-mail: ebuskiewicz@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, jeśli to możliwe proszę o przesłanie przykładowych zdjęć z realizacji projektu FABIA. Jesteśmy w trakcie budowy... etap wstępny.... fundamenty i chciałbym zobaczyć przykładowe realizacje.   adres: ilonszym@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

wszystkie wersje projektu Fabia mają strop żelbetowy. 

 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli to możliwe proszę o przesłanie przykładowych zdjęć z realizacji projektu FABIA. Jesteśmy w trakcie budowy... etap wstępny.... fundamenty i chciałbym zobaczyć przykładowe realizacje.   adres: ilonszym@wp.pl 

 witam my jesteśmy juz na etapie wykończeniówki w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 witam my jesteśmy juz na etapie wykończeniówki w środku :)

Witam. Można zaczerpnąć u Państwa informacji odnośnie projektu Fabia? :) Jesteśmy mocno nim zainteresowani i interesuje nas kilka rzeczy typu koszty poszczególnych etapów, czy kotłownia nie jest za małą na piec na paliwo stałe, itp.? Byłbym wdzięczny za info. Mój adres mailowy: lukasz.durtka@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Można zaczerpnąć u Państwa informacji odnośnie projektu Fabia? :) Jesteśmy mocno nim zainteresowani i interesuje nas kilka rzeczy typu koszty poszczególnych etapów, czy kotłownia nie jest za małą na piec na paliwo stałe, itp.? Byłbym wdzięczny za info. Mój adres mailowy: lukasz.durtka@vp.pl

odpisałam na e-maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...