Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam, bardzo zainteresował mnie projekt Fabia (odbicie lustrzane) dlatego bardzo proszę o przesłanie mi wymiary rysunków oraz ogólne zestawienie materiałów, jeżeli to możliwe wymiary okien, zarys ław fundamentowych na adres : adrenalina1mg@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2019 o 16:25, Gość Damian napisał:

Witam, bardzo zainteresował mnie projekt Fabia (odbicie lustrzane) dlatego bardzo proszę o przesłanie mi wymiary rysunków oraz ogólne zestawienie materiałów, jeżeli to możliwe wymiary okien, zarys ław fundamentowych na adres : adrenalina1mg@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Kosztorys

Dzień Dobry, mógłbym prosić o szczegółowy kosztorys dla domu Fabia, zestawienie potrzebnych materiałów i szczegółowe rysunki z wymiarami? mail : michal.zalewskiii@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Kosztorys napisał:

Dzień Dobry, mógłbym prosić o szczegółowy kosztorys dla domu Fabia, zestawienie potrzebnych materiałów i szczegółowe rysunki z wymiarami? mail : michal.zalewskiii@gmail.com.

Dzień dobry, w załączniku przesyłam rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jestem zainteresowany zakupem projektu Fabia (odbicie lustrzane) Bardzo proszę o przesłanie mi rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, oraz wymiary okien, zarys ław fundamentowych na adres: patrihno@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gość Patryk napisał:

Witam. Jestem zainteresowany zakupem projektu Fabia (odbicie lustrzane) Bardzo proszę o przesłanie mi rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, oraz wymiary okien, zarys ław fundamentowych na adres: patrihno@wp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym wyślemy materiały szczegółowe.

Nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
5 godzin temu, Piniu napisał:

Witam serdecznie  Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Fabia na adres piniu016@o2.pl .Pozdrawiam?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie  Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, projektu Fabia V. Czy istnieje  możliwość  usunięcia  garażu z zachowaniem  wymiarów  z tego projektu.

na adres:kamil0103@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Nico napisał:

Witam serdecznie  Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów, wymiarów szczegółowych, projektu Fabia V. Czy istnieje  możliwość  usunięcia  garażu z zachowaniem  wymiarów  z tego projektu.

na adres:kamil0103@poczta.fm

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Projekt Fabia nie posiada garażu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, hermanowa123 napisał:

Witam,

zainteresował mnie projekt Fabia (odbicie lustrzane) dlatego bardzo proszę o przesłanie mi wymiary i  rysunki oraz ogólne zestawienie materiałów, jeżeli to możliwe wymiary okien, zarys ław fundamentowych na adres : bumis@onet.eu

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. Przed zakupem projektu nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Paweł

Witam czy mogę prosić o przesłanie  wymiarów pomieszczeń w projekcie Fabia 9 na adres pawel_a11@op.pl oraz mam pytanie czy istnieje możliwość zastosowania stropu teriva w w/w projekcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Witam czy mogę prosić o przesłanie  wymiarów pomieszczeń w projekcie Fabia 9 na adres pawel_a11@op.pl oraz mam pytanie czy istnieje możliwość zastosowania stropu teriva w w/w projekcie 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Ze względy na konstrukcję dachu oraz rozpiętości w tym wypadku uznano strop żelbetowy za bardziej ekonomiczny. Zmiana stropu na Terive wiąże się z zastosowaniem większej ilości elementów konstrukcyjnych takich jak podciągi czy słupy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Patrycja

 

Witam!

Bardzo proszę o przesłanie wymiarow pomieszczeń  i ogólne zestawienie materiałów na adres patrycja-majcher@wp.pl. Pozdrawiam. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość00033

Witam! Bardzo proszę o przesłanie wymiarow pomieszczeń  i ogólne zestawienie materiałów na adres kass1lisu@wp.pl Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...