Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tylko ze ja jestem zalogowana i pisze nie możesz dodać grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.

Witam ponownie

testowo załączam plik o rozszerzeniu jpg poprzez opcje:

- przycisk "więcej opcji", następnie "wybierz plik", wybieram plik o rozszerzeniu jpg, następnie "załącz ten plik" i dodaj odpowiedź. W ten sposób działa.

 

Pozdrawiam

dobredomy_logo cieniowane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

testowo załączam plik o rozszerzeniu jpg poprzez opcje:

- przycisk "więcej opcji", następnie "wybierz plik", wybieram plik o rozszerzeniu jpg, następnie "załącz ten plik" i dodaj odpowiedź. W ten sposób działa.

 

Pozdrawiam

dziękuje, już na forum założyłam nowy wątek ze zdjęciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

 

Witam ponownie

testowo załączam plik o rozszerzeniu jpg poprzez opcje:

- przycisk "więcej opcji", następnie "wybierz plik", wybieram plik o rozszerzeniu jpg, następnie "załącz ten plik" i dodaj odpowiedź. W ten sposób działa.

 

Pozdrawiam

 

Witam, jakie koszta poniesione do stanu ze zdjec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
3 godziny temu, Gość Piotr napisał:

Dzień dobry, mógłbym prosić wymiarowane rysunki i rysunki rozwiązań konstrukcyjnych oraz materiałów na maila piotr.tkaczyk90@gmail.com  Z góry dziękuję 

Dzień dobry,

niestety nie udostępniamy rysunków rozwiązań konstrukcyjnych, pozostałe otrzyma Pan dzisiaj. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
2 godziny temu, Gość Karol napisał:
 
dzien dobry. Proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków domu Fabia na adres: trabnezja@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo odpłatne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, mati_-1987 napisał:

Witam. Czy mógłbym poprosić o zestawienie materiałów potrzebnych na budowę domu fabia???  poproszę o przesłanie na adres m_tymrakiewicz@wp.pl

dzięki wielki. pozdrawiam Mateusz.

Dzień dobry,

Zestawienie materiałów postaramy się wysłać jutro, najpóźniej we wtorek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎12‎.‎10‎.‎2018 o 17:51, Gość Zuza napisał:

Dzień Dobry, mogłabym prosić o szczegółowy kosztorys dla domu Fabia, zestawienie potrzebnych materiałów i szczegółowe rysunki ? Na mail: zoracz96@gmail.com . Pozdrawiam !

Dzień dobry,

Potrzebne materiały zostaną wysłane na podany adres w poniedziałek/wtorek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gość ewelina napisał:

Dzień Dobry, mogłabym prosić o szczegółowy kosztorys dla domu Fabia, zestawienie potrzebnych materiałów i szczegółowe rysunki ? meil:ewelinalipiecka@o2.pl

Dzień dobry,
Prześlemy na wskazany adres materiały szczegółowe dotyczące projektu. Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Agnieszka
Witam.Niedawno wybudowałam ten dom,niestety bardzo mi się nie podoba,jest nieprzytulny,salon za długi a sypialnie ukryte gdzieś w labiryncie korytarzy,wiatrołap klitka,za duże okna w salonie i kuchni,zaś w sypialniach za małe.Dwa okna w sypialniach to pomyłka,w kuchni to małe też niczemu nie służy.Jeden wielki koszmar,człowiek w tym domu źle się czuje,zbyt duża dysproporcja między salonem a sypialniami,które są strasznie ciasne i nieustawne.Ciężko dopasować meble.Korytarz w dzień straszy ,bo jest ciemny i pozakręcany.Jestem zmuszona sprzedać ten dom i wybudować inny,gdyż ciężko tutaj żyć,przez ten projekt zrujnowałam swoje życie,bo kolejna budowa to również straty.Nie polecam,przed budową lepiej poszukać kogoś,kto już coś takiego wybudował,by zobaczyć ,jak wygląda na żywo,potem można się bardzo rozczarować,rzeczywistość bardzo odbiega od pięknej wizualizacji,jaka jest na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

Witam.Niedawno wybudowałam ten dom,niestety bardzo mi się nie podoba,jest nieprzytulny,salon za długi a sypialnie ukryte gdzieś w labiryncie korytarzy,wiatrołap klitka,za duże okna w salonie i kuchni,zaś w sypialniach za małe.Dwa okna w sypialniach to pomyłka,w kuchni to małe też niczemu nie służy.Jeden wielki koszmar,człowiek w tym domu źle się czuje,zbyt duża dysproporcja między salonem a sypialniami,które są strasznie ciasne i nieustawne.Ciężko dopasować meble.Korytarz w dzień straszy ,bo jest ciemny i pozakręcany.Jestem zmuszona sprzedać ten dom i wybudować inny,gdyż ciężko tutaj żyć,przez ten projekt zrujnowałam swoje życie,bo kolejna budowa to również straty.Nie polecam,przed budową lepiej poszukać kogoś,kto już coś takiego wybudował,by zobaczyć ,jak wygląda na żywo,potem można się bardzo rozczarować,rzeczywistość bardzo odbiega od pięknej wizualizacji,jaka jest na stronie.

Dzień dobry,

przykro nam, że projekt nie spełnił Pani oczekiwań. W naszej ofercie znajduje się kilkaset różnych projektów i w razie potrzeby chętnie służymy poradą na temat wyboru odpowiedniego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Ten projekt jest skierowany do osób preferujących mały, tani w budowie dom, który mimo swojego metrażu spełnia zakres funkcjonalny 3-4 osobowej rodziny.

Wielkość poszczególnych pomieszczeń jest adekwatna do metrażu całego domu.

Zaskakujące wydaje się stwierdzenie dotyczące okien. Większość naszych klientów preferuje bowiem duże okna w salonie. Okna w sypialniach wydają się natomiast wyjątkowo duże. W dwóch z trzech sypialni mamy dwuskrzydłowe drzwi balkonowe.

Jedna z zadowolonych rodzin, która zrealizowała ten projekt podzieliła się z nami zdjęciami z budowy. Można je zobaczyć tutaj: https://www.dobredomy.pl/projekt/fabia/#realizacje

Naszym zdaniem zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz domek wygląda bardzo przytulnie.

Żałujemy, że nie mieliśmy okazji doradzić Pani przy wyborze domu. Myślę, że projekt nie jest dostosowany do Pani potrzeb, ale zapewniam, że wielu z naszych klientów jest zadowolonych z wyboru właśnie tego projektu.

Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich naszych przyszłych klientów mających wątpliwości co do tego, który z projektów będzie dopasowany do potrzeb ich i ich rodzin.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...