Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ciekawy projekt. Wersja lustrzana jak dla mnie, czy może Pan dołożyć piwnicę z garażem wjazd pod pokojem od strony wejścia, komin do kominka bardziej centralnie( bez ogrodowego kominka), bo od razu w piwnicy będzie kotłownia na paliwo stałe. Strop piwnicy Teriva a drugi drewniany. Proszę także o wymiary i wykaz materiałów ma maila henmly@wp.pl. Pozdrawiam H.Młynarczyk

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Zmiany można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji - technicznie możliwe są one do wykonania.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam,bardzo zainteresował mnie ten projekt tylko chciał bym w nim zmienić wejście do kotłowni aby było osobne.Jeśli była by tak możliwość to proszę mi przesłać rysunek ze zmianą na adres :szwagier2@onet.eu .Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo zainteresował mnie ten projekt tylko chciał bym w nim zmienić wejście do kotłowni aby było osobne.Jeśli była by tak możliwość to proszę mi przesłać rysunek ze zmianą na adres :szwagier2@onet.eu .Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - jutro powinien Pan otrzymać odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Monika

Witam bardzo interesuje mnie ten projekt dlatego proszę o dodatkowe info: ile powierzchni użytkowej będzie na górze jak dach będzie miał 37 stopni, czy można poszerzyć ścianę budynku tą gdzie jest wykusz (kosztem wykuszu), jaka jet długość i szerokość podłóg w salonie i kuchni. Proszę przesłać dane na maila koprynia_monika@o2.pl. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo interesuje mnie ten projekt dlatego proszę o dodatkowe info: ile powierzchni użytkowej będzie na górze jak dach będzie miał 37 stopni, czy można poszerzyć ścianę budynku tą gdzie jest wykusz (kosztem wykuszu), jaka jet długość i szerokość podłóg w salonie i kuchni. Proszę przesłać dane na maila koprynia_monika@o2.pl. Dziękuję

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów, proszę wkrótce oczekiwać odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam bardzo interesuje mnie ten projekt dlatego proszę o dodatkowe info: ile powierzchni użytkowej będzie na górze jak dach będzie miał 37 stopni, czy można poszerzyć ścianę budynku tą gdzie jest wykusz (kosztem wykuszu), jaka jet długość i szerokość podłóg w salonie i kuchni. Proszę przesłać dane na maila koprynia_monika@o2.pl. Dziękuję

jeżeli chcesz zmieniać kąt na 37 to poszukaj innego projektu. Tom parterowy, zmiana kąta do takiego spowoduje całkowicie popsucie bryły budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy mozna w jakis sposób tak zmienic projekt bez pomoszenia kosztów aby kotłownię zwiekszyć na 7m kwadratowych??

Dzień dobry,

Kotłownię można powiększyć kosztem sąsiednich pomieszczeń/przestrzeni. Najprostrzym rozwiazaniem wydaje się przedłużenie kotłowni o przyległą część podcienia. Powierzchnia pomieszczenia wyniesie wówczas ok. 6,95m2. Możliwe jest również jej powiększenie kosztem np. pokoju 13.6m2.

Zmiany w projekcie możne wprowadzić architekt na etapie adaptacji. Od naszej pracowni otrzyma Pan/Pani bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie. Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni. Zmiany w projekcie katalogowym są dodatkowo płatne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację czy można zlikwidować strop nad jadalnią i pokojem dziennym w celu otwarcia przestrzeni nad tymi pomieszczeniami. e-mail mdinstal at o2.pl
Witam Odpowiedź prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam prosiłbym o ponowne przesłanie odpowiedzi na adres maclew39 @ o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jaka jest powierzchnia użytkowa ewentualnego poddasza? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam,

Powierzchnia poddasza mierzona po obrysie ścian zewnętrznych to 131m2.

Powierzchnia użytkowa to 17,6m2.

W celu uzyskania większej powierzchni do zaadadaptowania, proponujemy podniesienie ścianki kolankowej.

Podniesienie jej o 40cm pozwoli na uzyskanie około 33 m2 powierzchni użytkowej, bez ingerencji w pozycję słupów więźby.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Karolina

Witam, czy istnieje możliwość zmiany położenia kotłowi z większą łazienką oraz dodatkowe wyjście na zewnątrz z kotłowni? proszę też o przesłanie kosztorysu na adres: karolinamichalak@yahoo.co.uk

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy istnieje możliwość zmiany położenia kotłowi z większą łazienką oraz dodatkowe wyjście na zewnątrz z kotłowni? proszę też o przesłanie kosztorysu na adres: karolinamichalak@yahoo.co.uk

Pozdrawiam

Witam

Zaproponowane przez Panią zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania, najlepiej na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację.

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe - prześle je dzisiaj na podany adres mailowy.

 

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, bardzo zainteresował mnie ten projekt dlatego bardzo proszę o przesłanie mi zwymiarowanych rysunków oraz ogólne zestawienie materiałów na adres: szuchnikt@wp.pl Z góry dziękuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...