Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek

Witam, czy jest możliwość zaadoptowania projektu Bianka pod technologie domu szkieletowego z drewna (tzw. dom kanadyjski)?

A z ciekawości poprosze równiez o kosztorys oraz zestawienie materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń.

Email: abramowicz.jacek@gmail.com

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość zaadoptowania projektu Bianka pod technologie domu szkieletowego z drewna (tzw. dom kanadyjski)?

A z ciekawości poprosze równiez o kosztorys oraz zestawienie materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń.

Email: abramowicz.jacek@gmail.com

 

Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gniadek

Czy istnieje możliwość wybudowania domu w konstrukcji szkieletowej drewnianej?

Poproszę o przesłanie kosztorysu oraz zestawienie materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń na email gniadek123@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wybudowania domu w konstrukcji szkieletowej drewnianej? Poproszę o przesłanie kosztorysu oraz zestawienie materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń na email gniadek123@interia.eu

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. O możliwość wybudowania domu Bianka w technologii szkieletowej należy pytać firmy, zajmujące się budową domów w tejże technologii.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Czy można zrobić ogrzewanie tego domu pompą ciepła + rekuperacja ?

Prośba do biura o przesłanie zestawienia użytych materiałów w projekcie oraz dokładnych wymiarów pomieszczeń. Odpowiedź proszę wysłać na adres piotrbetka@tlen.pl

Dziękuje :)

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Szymon

Witam czy jest możliwość przesłania na maila projekt dachu z którym mógłbym udać się do dekarza o wycenę bardzo mi na tym zależy proszę o przesłania na maila Aszymu@interia.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CasGamer

Witam. Czy w cenie projektu jest mozliwa zmiana konstr stropu na żelbetowy i konstr wiezby na krokwiowo jetkowa ? poprosze rowniez o materialy na krozmus@o2.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w cenie projektu jest mozliwa zmiana konstr stropu na żelbetowy i konstr wiezby na krokwiowo jetkowa ? poprosze rowniez o materialy na krozmus@o2.pl pozdrawiam

Witam

Zmiana taka może być wprowadzona przez naszych architektów - jest to usługa dodatkowo płatna.

Zmiany może nanieść również architekt w trakcie adaptacji projektu - wówczas to z nim należy wcześniej ustalić koszty z tym związane.

Materiały do projektu prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

Witam,

bardzo podoba mi się ten projekt i jestem nim zainteresowana. Mam pytanie i prośbę do inwestorów którzy budowali Biankę, czy jest możliwość udostępnienia zdjęć wnętrza/ wizualizację? głównie chodzi mi o połączenie salonu z kuchnią. Za wszelkie udostępnienie bardzo dziękuję ;-) poprosz o ile to możliwe kontakt na nataliaklinke@o2.pl

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: nawrocka.joanna90@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy posiadają Państwo w swojej ofercie projekt domu z takim rozkładem pomieszczeń jak Bianka, ale bez garażu?

Witam

Ciężko będzie znaleźć taki projekt - prościej będzie zlikwidować garaż w domu Bianka na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam

Jestem zainteresowana projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: paullinagorska@gmail.com

Proszę o także o inf o możliwości zmiany kąta nachylenia do 30stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowana projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: paullinagorska@gmail.com Proszę o także o inf o możliwości zmiany kąta nachylenia do 30stopni.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: ewelmekke@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radosław

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem projektu  "Bianka". Chciałbym dokonać pewnych zmian w tym projekcie i otrzymać od Państwa bezpłatną wycenę projektu wraz z jego gotową adaptacją.

Zmiany jakie mnie interesują w tym projekcie:

a) ławy fundamentowe betonowe z betonu B20 dodatkowo zbrojone

B) ściany fundamentowe monolityczne (lane)

c) ściany beton komórkowy biały (suporex) H+H

d) strop gęstożebrowy Teriva

e) pokrycie dachowe (blachodachówka) wykonane przez uprzednie deskowanie.

f) ogrzewanie budynku przewidziane na paliwo stałe (ekogroszek lub podobne) z czym wiąże się powiększenie pomieszczenia gospodarczego kosztem garażu.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na stasakr@yahoo.co.uk

Pozdrawiam: Radosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...