Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem projektu  "Bianka". Chciałbym dokonać pewnych zmian w tym projekcie i otrzymać od Państwa bezpłatną wycenę projektu wraz z jego gotową adaptacją.

Zmiany jakie mnie interesują w tym projekcie:

a) ławy fundamentowe betonowe z betonu B20 dodatkowo zbrojone

B) ściany fundamentowe monolityczne (lane)

c) ściany beton komórkowy biały (suporex) H+H

d) strop gęstożebrowy Teriva

e) pokrycie dachowe (blachodachówka) wykonane przez uprzednie deskowanie.

f) ogrzewanie budynku przewidziane na paliwo stałe (ekogroszek lub podobne) z czym wiąże się powiększenie pomieszczenia gospodarczego kosztem garażu.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na stasakr@yahoo.co.uk

Pozdrawiam: Radosław

Witam

Pytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam Jestem zainteresowana projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: paullinagorska@gmail.com Proszę o także o inf o możliwości zmiany kąta nachylenia do 30stopni.
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam.Jestem zainteresowany projektem Bianka.Bardzo proszę o przesłanie niezbędnych informacji dot.kosztorysu na adres ciozo@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowana projektem Bianka. Czy projekt można przystosować do ogrzewania na paliwo stałe? Proszę również o przesłanie kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń na adres: ula07.zawadka1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowana projektem Bianka. Czy projekt można przystosować do ogrzewania na paliwo stałe? Proszę również o przesłanie kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów i dokładne wymiary pomieszczeń na adres: ula07.zawadka1@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Sposób ogrzewania budynku można zmienić na etapie adaptacji projektu – nie wymaga to zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, chciałbym zakupić projekt Bianka. Przed zamówieniem bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: lrajch@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam, czy jest możliwe przeniesienie kominka w salonie na ścianę przy oknie tarasowym ponieważ chciałabym zrobić zewnętrzny kominek tak jak w projekcie Justynian?dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwe przeniesienie kominka w salonie na ścianę przy oknie tarasowym ponieważ chciałabym zrobić zewnętrzny kominek tak jak w projekcie Justynian?dziękuję

Witam. Przeniesienie komina jest możliwe. Wprowadzając zmianę proszę zwrócić uwagę żeby komin nie wypadł w narożu dachu. Konieczne będzie również dostosowanie konstrukcji wiązarów dachowych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy przeniesienie kominka można to zrobić na etapie adaptacji i czy jest konieczna zgoda Państwa pracowni? Mam jeszcze jedno pytanie czy można zrobić wejście do domu z jednym schodkiem oraz obniżyć taras?Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy przeniesienie kominka można to zrobić na etapie adaptacji i czy jest konieczna zgoda Państwa pracowni? Mam jeszcze jedno pytanie czy można zrobić wejście do domu z jednym schodkiem oraz obniżyć taras?Aneta

Opisane zmiany w projekcie możne wprowadzić architekt na etapie adaptacji. Od naszej pracowni otrzyma Pani bezpłatnie zgodę na zmiany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...