Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Gość Natalia

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam.
n.galan@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam.

n.galan@interia.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. dawidkaniewski92@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. dawidkaniewski92@gmail.com

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam, dziękuję Kamil - mail: kamix86@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam, dziękuję Kamil - mail: kamix86@wp.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, wstępnie zdecydowaliśmy się na projekt Państwa koncepcji Bianka- Lustro. Uprzejmie proszę o przesłanie dostępnej pełnej dokumentacji na adres : marian2@op.pl . Z góry dziękuję

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarosław

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. Jarosław: jb.bb@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. Jarosław: jb.bb@interia.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Łukasz

Witam, jestem zainteresowany projektem Bianka. Proszę o przesłanie wszelkich możliwych szczegółowych informacji (kosztorys/materiały itp.) na adres lkielbasa87@gmail.com.

Proszę również o informację, czy jest opcja zastosowania w projekcie ogrzewania na paliwo stałe (węgiel / ekogroszek) oraz zmiany stropu z drewnianego na żelbetowy? 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem Bianka. Proszę o przesłanie wszelkich możliwych szczegółowych informacji (kosztorys/materiały itp.) na adres lkielbasa87@gmail.com.

Proszę również o informację, czy jest opcja zastosowania w projekcie ogrzewania na paliwo stałe (węgiel / ekogroszek) oraz zmiany stropu z drewnianego na żelbetowy? 

Pozdraiwam

Dzień dobry,

przesyłam rysunki szczegółowe na wskazany adres mailowy. Istnieje możliwość wprowadzenia wymienionych zmian do projektu. Należałoby powiększyć pomieszczenie gospodarcze, aby zastosować ogrzewanie paliwem stałym. Natomiast odradzam paliwo jakim jest węgiel, a radziłabym zastosowanie kotła na biomasę.

W projekcie Bianka występują prefabrykowane wiązary dachowe, które stanowią konstrukcję stropu oraz dachu. Zastosowanie stropu żelbetowego wymusi zaprojektowanie tradycyjnej więźby dachowej.

Zmiany w projektach może nanieść architekt adaptujący na podstawie naszej bezpłatnej zgody. Usługa ta jest dodatkowo odpłatna.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów. Z gory dziekuje hydraulikbasi@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów. Z gory dziekuje hydraulikbasi@wp.pl

Witam

Materiały prześlemy w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Witam...moge prosic o calkowity kosztorys oraz czy mozna zamowic projekt tzw.odbicie lustrzane, ile czeka sie na dany projekt...i czy zajmujecie sie rowniez projektowaniem wnetrz ...z gory dziekuje

Moj mail:iwonakalinowska14.03@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...moge prosic o calkowity kosztorys oraz czy mozna zamowic projekt tzw.odbicie lustrzane, ile czeka sie na dany projekt...i czy zajmujecie sie rowniez projektowaniem wnetrz ...z gory dziekuje Moj mail:iwonakalinowska14.03@gmail.com

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego.Bezpłatnie możemy udostępnić szczegółowe rysunki oraz ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.

Każdy projekt z naszej oferty dostępny jest w wersji lustrzanego odbicia.

Projekt Bianka jest gotowy więc zamówienia realizujemy na kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia.

Nie projektujemy na zamówienia wnętrz domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub

Witam,

 

Proszę o przesłanie dostępnych materiałów (rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałó) na adres mailowy quba_8@op.pl,

 

Z góry dziękuję,

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o przesłanie dostępnych materiałów (rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałó) na adres mailowy quba_8@op.pl,

 

Z góry dziękuję,

J

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...