Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem zainteresowany projektem Bianka ,prosze o przeslanie informacji na temat zestawienia materialow i kosztorysu oraz wymiary szczegolowe pomieszczeń na adres tmlyn@wp.pl

 

Dziękuje i pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry, Proszę o przesłanie dokładnych wymiarów pomieszczeń projektu Bianka na adres szymon.biernat@gmail.com.
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Proszę również o przesłanie wymiarów pomieszczeń projektu Bianka na adres thyss@interia.plZ góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów. 

Dodatkowo chciałbym zapytać czy jest możliwość adaptacji poddasza w przyszłości, podniesienie dachu do kąta 30st., a także czy jest możliwość przesunięcia ściany działowej z kominkiem i komina w stronę salonu(zmniejszając go) na rzecz wstawienia schodów przylegających do kominka, od strony holu.

 

Pozdrawiam i proszę o przesłanie w/w informacji na mail: seelfer@gmail.com

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem domu Bianka. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów. 

Dodatkowo chciałbym zapytać czy jest możliwość adaptacji poddasza w przyszłości, podniesienie dachu do kąta 30st., a także czy jest możliwość przesunięcia ściany działowej z kominkiem i komina w stronę salonu(zmniejszając go) na rzecz wstawienia schodów przylegających do kominka, od strony holu.

 

Pozdrawiam i proszę o przesłanie w/w informacji na mail: seelfer@gmail.com

Dziękuję!

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Zapytanie dotyczące zmian przekazuję do architektów - wkrótce otrzyma Pan odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Proszę o przesłanie dokładnych wymiarów pomieszczeń projektu Bianka na adres malg.adamek@gmail.com. Dziękuję.
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam, ja równiez poprosze o wymiary pomieszczeń projektu Bianka,z gory dziekuje Agata gatu84@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...