Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące kosztorysu projektu Bianka, czy cena stanu wykończonego budowanego metodą gospodarczą czyli kwota 234 000 zł obejmuję już koszt instalacji 46 800 zł czy tą kwotę instalacji należy doliczyć do kosztów stanu wykończonego?

Witam

Koszt instalacji należy dodatkowo doliczyć do wyceny stanu wykończonego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Zwiero

Witam Państwa. Jesteśmy zainteresowani projektem BIANKA, ale przy podjęciu decyzji bardzo ważne dla nas są informacje dotyczące dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz ewentualności zabudowy poddasza do celów użytkowych (usytuowanie schodów). Jeśli jest to możliwe, uprzejmie prosimy o przesłanie stosownych materiałów i informacji na adres mailowy: zwiero77@interia.pl  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

Witam,

Schody mozna zaprojektować w korytarzu, w miejscu szaf, wzdluż ściany pomiedzy korytarzem, a salonem.

W celu wygospodarowania wówczas odpowiednio szerokiego korytarza należałoby przesunąc ścianę działową pomiędzy korytarzem, a pokojami, zmniejszając przy tym nieco pokoje.

Pozdrawiam

Witam, czy można zamiast przesuwania ściany działowej od pokoi przesunąć ścianę pomiędzy salonem a korytarzem, zmniejszając powierzchnię salonu. Jeśli nie to ile m2 straciłyby pokoje na takiej zmianie. Mam również prośbę o przesłanie informacji na temat zestawienia materiałów i kosztorysu na adres sylwia.opalka@wp.pl. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa. Jesteśmy zainteresowani projektem BIANKA, ale przy podjęciu decyzji bardzo ważne dla nas są informacje dotyczące dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz ewentualności zabudowy poddasza do celów użytkowych (usytuowanie schodów). Jeśli jest to możliwe, uprzejmie prosimy o przesłanie stosownych materiałów i informacji na adres mailowy: zwiero77@interia.pl  Pozdrawiam 

Witam

Materiały prześlę w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można zamiast przesuwania ściany działowej od pokoi przesunąć ścianę pomiędzy salonem a korytarzem, zmniejszając powierzchnię salonu. Jeśli nie to ile m2 straciłyby pokoje na takiej zmianie. Mam również prośbę o przesłanie informacji na temat zestawienia materiałów i kosztorysu na adres sylwia.opalka@wp.pl. Dziękuję

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam,jestem zainteresowany projektem Bianka ,prosze o przeslanie informacji na temat zestawienia materialow oraz kosztorysu na adres

marstal1975@googlemail.com. Dziekuje za wspaniale projekty oraz nowe inspiracje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem zainteresowany projektem Bianka ,prosze o przeslanie informacji na temat zestawienia materialow oraz kosztorysu na adres marstal1975@googlemail.com. Dziekuje za wspaniale projekty oraz nowe inspiracje .

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Tworzenie projektów to nasza misja - efektem są takie a nie inne domki:) Dziękujemy za miłe słowo...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam,ja również jestem zainteresowany projektem ,prosze o przeslanie bardziej szczegółowych informacji na temat zestawienia materialow oraz kosztorysu na adres dajeszczak@o2.pl. Macie piękne projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, Piękny projekt ! Bardzo proszę o przesłanie informacji na temat zestawienia materiałów oraz kosztorysu na adres katarzyna.zgieb@gmail.com Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...