Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem tego projektu. Proszę o przesłanie rzutów, wymiarów budynku oraz wstępnego kosztorysu wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres krzysztofkupis19@gmail.com.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Irmina

Witam. Czy jest możliwość zmiany więźby dachowej przefabrykowanej na tradycyjną więźbę dachową, na etapie adaptacji projektu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość zmiany więźby dachowej przefabrykowanej na tradycyjną więźbę dachową, na etapie adaptacji projektu?

Pozdrawiam.

Witam

Na etapie adaptacji projektu można więźbę dachową przeprojektować na tradycyjną - jednak polecam prefabrykowaną, gdyż jest dużo lepszej jakości oraz czas jej wykonania i montażu jest znacznie krótszy, a dodatkowo otrzyma Pani na nią gwarancję producenta..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna

Witam, jestem zainteresowana projektem BIANKA oraz FABIA V. Z czego wynika różnica w kosztach między tymi dwoma domami? Poproszę również o przesłanie wszystkich dodatkowych materiałów dotyczących obu projektów, tj. m.in. wykazu materiałów i kosztorysu na adres v83@go2.pl. Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anit

Witam, jesteśmy zainteresowani zakupem tego projektu. Proszę o przesłanie rzutów, wymiarów budynku oraz wstępnego kosztorysu wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres waldi2305@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Irmina

Witam. Dostałam od Państwa projekt domu Bianka i tak jak już wcześniej pisałam chciałabym jednak na etapie adaptacji przeprojektować więźbę dachową z przefabrykowanej na tradycyjną - proszę tylko o wskazanie czy na taką zmianę potrzebuję zgody autora projektu czy może wchodzą one w zakres dopuszczalnych zmian nie wymagającyh zgody?A jeżeli potrzebna jest zgoda to co muszę jeszcze zrobić, ażeby taką zgode otrzymać?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam od Państwa projekt domu Bianka i tak jak już wcześniej pisałam chciałabym jednak na etapie adaptacji przeprojektować więźbę dachową z przefabrykowanej na tradycyjną - proszę tylko o wskazanie czy na taką zmianę potrzebuję zgody autora projektu czy może wchodzą one w zakres dopuszczalnych zmian nie wymagającyh zgody?A jeżeli potrzebna jest zgoda to co muszę jeszcze zrobić, ażeby taką zgode otrzymać?

Pozdrawiam.

WItam

Zmiana taka nie wymaga zgody naszej Pracowni. Gdyby jednak urząd uznał, że takowej zgody potrzebuje - wystarczy do nas przedzwonić bądź napisać maila, i wystawimy stosowny dokument.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem BIANKA oraz FABIA V. Z czego wynika różnica w kosztach między tymi dwoma domami? Poproszę również o przesłanie wszystkich dodatkowych materiałów dotyczących obu projektów, tj. m.in. wykazu materiałów i kosztorysu na adres v83@go2.pl. Dziękuje z góry.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magda

Witam, jestem zainteresowana projektem BIANKA oraz FABIA V. Z czego wynika różnica w kosztach między tymi dwoma domami? Poproszę również o przesłanie wszystkich dodatkowych materiałów dotyczących obu projektów, tj. m.in. wykazu materiałów i kosztorysu na adres v83@go2.pl. Dziękuje z góry.
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam, ja również proszę o przesłanie materiałów dodatkowych dotyczących tych 2 projektów, na adres madziaaa2506@o2.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam, jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Proszę o przesłanie rzutów, wymiarów budynku oraz wstępnego kosztorysu wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres lukasz.gocha@wp.pl

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Proszę o przesłanie rzutów, wymiarów budynku oraz wstępnego kosztorysu wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres lukasz.gocha@wp.pl Dziękuje i Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do osob ktore juz wybudowaly dom bianka, jaki byl calkowity koszt postawienia tego domu z wykonczeniem? Prosze info przeslac na ao1968@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Radoslaw

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu domu "Bianka". Bradzo bym prosił o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego oraz rzutów wraz z wymiarami wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres stasakr@yahoo.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu domu "Bianka". Bradzo bym prosił o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego oraz rzutów wraz z wymiarami wraz z zakresem przewidzianych prac budowlanych na adres stasakr@yahoo.co.uk

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień Dobry wszystkim. Czy jest ktoś w trakcie budowy lub już wybudował domek Bianka lub Oceania?? Bardzo interesują mnie rzeczywiste zdjęcia wnętrz tych dwóch domków, a nigdzie w internecie nie mogę znaleźć żadnych zdjęć z realizacji  ani dzienników budowy dotyczących ww domków. Bardzo proszę o odpowiedź i wklejenie ewentualnych zdjęć tych domków. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów i rysunków szczegółowych z wymiarami, rzutów na adres jbanasiak87@wp.pl. serdecznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów i rysunków szczegółowych z wymiarami, rzutów na adres jbanasiak87@wp.pl. serdecznie dziekuje

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...