Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej

jestem zainteresowany państwa projektem proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz zestawień na stan surowy zamknięty na maila andrzejkulba@o2.pl z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam. Jestem zainteresowany projektem domu Hawana. W związku z powyższym proszę o przesłanie mi bezpłatnej dokumentacji ( rysunki. kosztorysy) celem zapoznania na adres jorlol2@onet.pl.

Dziękuję Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.  Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego.

 

email: libekgz@gmail.com

 

Mamy kilka pytań:

1) Czy istnieje możliwość wydłużenia domu o 1,5m oraz poszerzenia o 0,5m - czy są państwo obliczyć powierzchnię w takim wypadku?

2) Czy jest możliwość wykonania dachy "głównego" tak jak w projekcie Ametyst?

3) Chcielibyśmy umieścić garderobę w w głównej sypialni przy powiększeniu czy mają państwo propozyje?

 

Pozdrawiamy i z góry dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.  Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego.

 

email: libekgz@gmail.com

 

Mamy kilka pytań:

1) Czy istnieje możliwość wydłużenia domu o 1,5m oraz poszerzenia o 0,5m - czy są państwo obliczyć powierzchnię w takim wypadku?

2) Czy jest możliwość wykonania dachy "głównego" tak jak w projekcie Ametyst?

3) Chcielibyśmy umieścić garderobę w w głównej sypialni przy powiększeniu czy mają państwo propozyje?

 

Pozdrawiamy i z góry dziękujemy!

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

W sprawie możliwości wprowadzenia zmian w projekcie proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo zainteresował mnie ten projekt. Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów takich jak rzuty, rysunki z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów oraz kosztorys. Adres mailowy: fenixh@wp.pl Z góry bardzo dziękuję

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo zainteresował mnie ten projekt. Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów takich jak rzuty, rysunki z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów oraz kosztorys. Adres mailowy: fenixh@wp.pl Z góry bardzo dziękuję

Pozdrawiam,

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Jestem zainteresowana projektem domu Hawana. W związku z powyższym proszę o przesłanie mi bezpłatnej dokumentacji ( rysunki. kosztorysy) celem zapoznania na adres anja089@poczta.fm

Dziękuję Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmian w projekcie na użytkowe poddasze plus garaż?

Dzień dobry,

Nie mamy gotowej takiej wersji projektu. W budynku Hawana poddasze nie jest użytkowe. Należałoby zwiększyć kąt nachylenia dachu lub wysokość ścianki kolankowej oraz doprojektować garaż. Takie zmiany może nanieść architekt adaptujący lub nasza pracownia. Jest to usługa dodatkowo odpłatna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jesteśmy zainteresowani projektem tylko czy istnieje możliwość dołożenia do całej powierzchni domu dołożyć 10 m2 plus jeden pokój. pozdrawiam

Witam. Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dziękuję za materiały.

Czy istnieje możliwość, by nie było kominka na tarasie, by był tylko w domu?

Czy po drugiej stronie budynku można doprojektować jednostanowiskowy garaż? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...