Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Projekt bardzo nam sie podoba i planujemy go zakupic ,mam pytanie czy mozna zamiast dodatkowej WC zaprojektowac pomieszczenie na garderobe ? I czy mozna pokryć dach gontem biutymicznym ?

Bardzo prosze o przeslanie szczegolowych rys technicznych i kosztorysu materialowego na adres:

sp7idx@post.pl

Pozdrawiamy Jola i Waldemar

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zaproponowane zmiany można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji – nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, projekt jest dla mnie super:) prosze tylko o odp na nastepujace pytanai; czy kotłownia spełnia wrunki kotła na paliwo stałe? 2. Czy zamiast okna w kotłowni mozna zrobić boczne wejście - wiadomo chodzi o paliwo i zachowanie czystości :). Czy jest mozliwośc zrobienia stropu nad salonem i kuchnią w celu uzyskania np strychu do przechowania gratów? W WZiZT mam szer elewacji frontowej 18 m- wg mnie ten projekt spełnia ten warunek. proszę o potwierdzenie. Prosze też o przesłanie rysunków szczegółowych. Pozdrawiam doramusielak@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt jest dla mnie super:) prosze tylko o odp na nastepujace pytanai; czy kotłownia spełnia wrunki kotła na paliwo stałe? 2. Czy zamiast okna w kotłowni mozna zrobić boczne wejście - wiadomo chodzi o paliwo i zachowanie czystości :). Czy jest mozliwośc zrobienia stropu nad salonem i kuchnią w celu uzyskania np strychu do przechowania gratów? W WZiZT mam szer elewacji frontowej 18 m- wg mnie ten projekt spełnia ten warunek. proszę o potwierdzenie. Prosze też o przesłanie rysunków szczegółowych. Pozdrawiam doramusielak@poczta.onet.pl

Witam. Materiały oraz odpowiedzi na pytania prześlemy na maila w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie ,Dołączam się do poniższych wiadomości prosząc o przesłanie bezpłatnych materiałów,rysunków szczegółowych i kosztorysu dotyczących projektu Hawana oraz Hawana II na adres: ekomiks@tlen.pl Pozdrawiam,Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamila

Witam,


czy jest możliwość zmiany w projekcie konstrukcji na dom szkieletowy? Jaka wówczas będzie cena takiego projektu?


 


Jeśli taka zmiana jest możliwa to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych, szczegółowych rysunków i kosztorysu dotyczących projektu Hawana na adres: kamila88183@gmail.com


 


Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

czy jest możliwość zmiany w projekcie konstrukcji na dom szkieletowy? Jaka wówczas będzie cena takiego projektu?

 

Jeśli taka zmiana jest możliwa to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych, szczegółowych rysunków i kosztorysu dotyczących projektu Hawana na adres: kamila88183@gmail.com

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

witam

 

O możliwość budowy domu w technologii szkieletowej należy dowiadywać się w firmach, które w tejże technologii budują domy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów, rysunków szczegółowych i kosztorysu dotyczących projektu Hawana II na adres: Maria.auksztulewicz@gmail.com dziękuję i pozdrawiam Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów, rysunków szczegółowych i kosztorysu dotyczących projektu Hawana II na adres: Maria.auksztulewicz@gmail.com dziękuję i pozdrawiam Maria

Witam, projekt Hawana II nie ma jeszcze przygotowanej dokumentacji technicznej. Na podany adres podeślę rysunki do projektu Hawana z dokładnymi wymiarami. Podaję też wymiary garażu w świetle ścian wewn.: 3,66m x 5,70m. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt byłby super gdyby zamiast spiżarni przedłużyć wc aby można było tam zrobić prysznic, czyli dodatkową małą łazienkę, przedłużyć dom o 1-1,5 metra od ściany gdzie jest sypialnia, pomieszczenie gospodarcze i łazienka (na tak duży dom łazienka jest zdecydowanie za mała) no i koniecznie z możliwością zrobienia kotłowni na paliwo stałe… nie rozumiem czemu większość projektów jest na gaz, nie każdy ma możliwość przyłączenia do sieci gazowej a każda zmiana w projekcie to dodatkowe koszty! Może autor tego projektu przerobiłby ten projekt aby można było już kupić w takiej wersji jak napisałam wyżej? wtedy kupiłabym go bez zastanowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt byłby super gdyby zamiast spiżarni przedłużyć wc aby można było tam zrobić prysznic, czyli dodatkową małą łazienkę, przedłużyć dom o 1-1,5 metra od ściany gdzie jest sypialnia, pomieszczenie gospodarcze i łazienka (na tak duży dom łazienka jest zdecydowanie za mała) no i koniecznie z możliwością zrobienia kotłowni na paliwo stałe… nie rozumiem czemu większość projektów jest na gaz, nie każdy ma możliwość przyłączenia do sieci gazowej a każda zmiana w projekcie to dodatkowe koszty! Może autor tego projektu przerobiłby ten projekt aby można było już kupić w takiej wersji jak napisałam wyżej? wtedy kupiłabym go bez zastanowienia...

Witam

Dziękujemy za sugestie -  są one dla nas źródłem cennej wiedzy dotyczącej oczekiwań naszych Klientów.

Obecnie nie planujemy kolejnej wersji domu Hawana (niedawno opracowaliśmy II i III), jednak nie wykluczam takiej opcji w przyszłości.

Na tą chwilę polecamy wprowadzenie zmian do projektu na etapie jego adaptacji - oczywiście wystawimy bezpłatną zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakie są szanse na przekształcenie projektu Hawana na projekt w technologii szkieletowej drewnianej ?

Witam

O możliwość przeprojektowania domu Hawana na technologię szkieletową należy pytać w firmach, które oferują budowy domów w tejże technologii. My nie projektujemy w szkielecie, nie mamy wiec rozeznania co do możliwości takiej technologii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...