Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Magdalena

Dzień dobry,

bardzo proszę o przesłanie na dokumentacji technicznej projektu na adres magdalena80@buziaczek.pl

Czy na etapie zmian adaptacyjnych projektu jest możliwe wydanie zgody na zaprojektowanie domku na płycie fundamentowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

bardzo proszę o przesłanie na dokumentacji technicznej projektu na adres magdalena80@buziaczek.pl

Czy na etapie zmian adaptacyjnych projektu jest możliwe wydanie zgody na zaprojektowanie domku na płycie fundamentowej?

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Nasza Pracownia wystawi zgodę na budowę domu na płycie fundamentowej.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, kiedy doczekamy się wizualizacji wnętrza w projekcie Hawana? czy jest możliwość podpiwniczenia i konstrukcji szkieletowej?

Witam

Wnętrza do Hawany powinny się pojawić w przyszłym tygodniu.

Co do podpiwniczenia i realizacji w szkielecie - nasza Pracownia oczywiście wyrazi zgodę na taką realizację. Zmiany oraz dostosowanie konstrukcji należy już wykonać we własnym zakresie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Adriana Witas

Witam, kiedy doczekamy się wizualizacji wnętrza w projekcie Hawana? czy jest możliwość podpiwniczenia i konstrukcji szkieletowej?
Witam Wnętrza do Hawany powinny się pojawić w przyszłym tygodniu. Co do podpiwniczenia i realizacji w szkielecie - nasza Pracownia oczywiście wyrazi zgodę na taką realizację. Zmiany oraz dostosowanie konstrukcji należy już wykonać we własnym zakresie.   Pozdrawiam

Czekam z niecierpliwością na wizualizację wnętrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy możliwe są następujące zmiany w projekcie:

- rezygnacja z trójkątnych okien w salonie i maksymalne poszerzenie okien przy kominku ?

- rezygnacja z okna w salonie od strony frontowej?

- rezygnacja z okna w pom. gosp. od strony frontowej?

- poszerzenie okna w kuchnii?

- montaż okien w małaych pokojach do podłogi - tak jak we większym?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy możliwe są następujące zmiany w projekcie: - rezygnacja z trójkątnych okien w salonie i maksymalne poszerzenie okien przy kominku ? - rezygnacja z okna w salonie od strony frontowej? - rezygnacja z okna w pom. gosp. od strony frontowej? - poszerzenie okna w kuchnii? - montaż okien w małaych pokojach do podłogi - tak jak we większym? Pozdrawiam

Witam

Zmiany dotyczące stolarki okiennej i drzwiowej można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji  - nie będą one wymagały dodatkowej zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dłuższego czasu jestem już zdecydowana na zakup tego projektu. Im dłużej o nim myślę, tym bardziej zastanawia mnie, czy istnieje możliwość zmiany tarasu na ogród zimowy (z ogrzewaniem podłogowym)? Zależałoby mi na jak największej powierzchni okien, przy jednoczesnym zachowaniu ładnego wyglądu całego budynku z zewnątrz. Prosze o informacje czy mogliby Państwo takiej zmiany w projekcie dokonać i jaki byłby tego koszt. . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dłuższego czasu jestem już zdecydowana na zakup tego projektu. Im dłużej o nim myślę, tym bardziej zastanawia mnie, czy istnieje możliwość zmiany tarasu na ogród zimowy (z ogrzewaniem podłogowym)? Zależałoby mi na jak największej powierzchni okien, przy jednoczesnym zachowaniu ładnego wyglądu całego budynku z zewnątrz. Prosze o informacje czy mogliby Państwo takiej zmiany w projekcie dokonać i jaki byłby tego koszt. . Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

 

Oczywiście istnieje możliwość doprojektowania ogrodu zimowego w miejsce tarasu. Zmiany tego rodzaju można dokonać na etapie adaptacji budynku. W tym celu najlepiej zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się wykonawstwem ogrodów zimowych. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Na stronie www pojawiły się wyczekiwane przez niektórych wnętrza dla domu Hawana https://www.dobredomy.pl/projekt/hawana/ . Jak Wam się podobają?   Pozdrawiam

Wnętrza piękne, dokładnie tak to sobie wyobrażałam! Gdyby jeszcze zostało zrobione wnętrze łazienki i kuchnia była bardziej widoczna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Na stronie www pojawiły się wyczekiwane przez niektórych wnętrza dla domu Hawana https://www.dobredomy.pl/projekt/hawana/ . Jak Wam się podobają?   Pozdrawiam
Wnętrza piękne, dokładnie tak to sobie wyobrażałam! Gdyby jeszcze zostało zrobione wnętrze łazienki i kuchnia była bardziej widoczna... :)

Jasno,ciepło i przytulnie.Az chce się zamieszkać w jednej chwili.....Niczego bym nie zmieniła , no może tylko te zasłony w narożnikach salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam serdecznie, fantastyczny projekt. Czy mozliwa jet tez wersja z garazem i czy maja panstwo jakies doswiadczenie badz tez opinie na temat budowy tego domu w systemie "Wolf System"?

Czy istneieje mozliwosc opublikowania zdjec z realizacj?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, fantastyczny projekt. Czy mozliwa jet tez wersja z garazem i czy maja panstwo jakies doswiadczenie badz tez opinie na temat budowy tego domu w systemie "Wolf System"? Czy istneieje mozliwosc opublikowania zdjec z realizacj? Pozdrawiam.

Witam. Niestety nie mamy w ofercie projektu HAWANA w wersji z garażem (ewentualnie może Pan zlecić doprojektowanie garażu architektowi na etapie adaptacji).

Nie posiadamy zdjęć z budowy.

W kwestii informacji odnośnie technologii budowy i możliwości adaptacji wybranego projektu do systemu WOLF HOUSE proszę kontaktować się bezpośrednio z firmą WOLF SYSTEM:

 

Dział Sprzedaży Domów Gotowych

tel. +48 32  605 37 00

e-mail: mail@wolfsystem.pl

www.wolfhaus.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JUSTYNA

DZIEŃ DOBRY

Super projekt. Czy jest możliwość wydłużenia projektu o półtora metra. Zachowując wymiary części dziennej ,kuchni spiżarni i wc a poszerzając o pół metra każdą sypialnie oraz o metr łazienkę i pomieszczenie gospodarcze i o pół metra wiatrołap i garderobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY Super projekt. Czy jest możliwość wydłużenia projektu o półtora metra. Zachowując wymiary części dziennej ,kuchni spiżarni i wc a poszerzając o pół metra każdą sypialnie oraz o metr łazienkę i pomieszczenie gospodarcze i o pół metra wiatrołap i garderobę?

Witam

Zmiany takiej można dokonać na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi zgodę na jej realizację. Można również zlecić naszym architektom naniesienie zaproponowanych zmian - w sprawie szczegółów proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...