Jump to content
Forum dobredomy.pl

Dariusz

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dariusz

 • Rank
  Przyjaciel

Recent Profile Visitors

752 profile views
 1. Bardzo fajnie budowa idzie aby tak dalej.Można było zaoszczędzić trochę pracy i pieniędzy skoro państwo zdecydowaliście się na zmianę stropu.Ja nie przemyślałem wcześniej i też u siebie zrobiłem nie potrzebnie wylewki pod słupy i podciągi na etapie stanu zerowego.W późniejszym etapie prac już ich nie robiłem tylko zrobiłem jeden który idzie w poprzek budynku w salonie (też nie potrzebnie).Pisałem o tym wcześniej na forum. Pozdrawiam.
 2. Dariusz

  Drzwi wejściowe.

  W końcu dorobiłem się drzwi wejściowych.Dla zainteresowanych drzwi firmy "STOLARKA MIKOS".Koszt 8600zł.
 3. Dla zaineresowanych: Koszt instalacji hydraulicznej to ok.13tyś.Posadzka anhydrytowa 5-6tyś.Są to ceny materiału wraz z robocizną.
 4. Dla mnie osobiście czym mniej betonu tym lepiej.Taniej też wychodzi.Po co robić ciężki strop skoro poddasze nie użytkowe.Koszt wiązarów to 25,900zł .Ja u siebie raczej nie będę przestawiał ścianek działowych robię tak jak w projekcie ale dzięki zastosowaniu gotowych wiązarów można sobie dom w środku podzielić jak się komu widzi.W temacie który wcześniej zamieściłem odnośnie więźby dachowej opisałem jak można zaoszczędzić czasu ,roboty i pieniędzy przy okazji jak ktoś się zdecyduje na gotowe wiązary.
 5. Dariusz

  Okna

  Witam.U mnie na razie budowa stoi nic się nie zmieniło.Jak będą postępy to oczywiście wstawię zdjęcia.
 6. Czy można zobaczyć postępy w realizacji?Bardzo podoba nam się ten projekt.

   

  1. Dariusz

   Dariusz

   Aktualne zdj.są wstawione na forum.W tym roku już nic więcej nie planuje robić

 7. Blachodachówka Twist grafitowa matowa z firmy Blachodach-koszt 9400zł.Kominy systemowe-3700zł.
 8. Dom powstaje pod Pasłękiem jadąc w kierunku na Mariankę. irys75@wp.pl albo messenger Dariusz Mikołajczyk Pasłęk
 9. Dariusz

  Okna

  Rozmiar okien zgodnie z projektem.Wydaję mi się że jest ok.
 10. Dariusz

  Okna

  Dom powstaje w warmińsko-mazurskim pod Pasłękiem,dokładnie przy drodze jadąc na Mariankę.Jeżeli jest chęć obejrzenia na żywo to zapraszam.Na dzień dzisiejszy prawie położyłem blachodachówkę.Zdj. wstawię na koniec tyg.W środku otwarta przestrzeń jeszcze ścianek działowych nie ma. irys75@wp.pl
 11. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania na żywo.Staram się wstawiać zdjęcia z postępu budowy na bieżąco.Za ok.tydzień wstawię zdj.z dachem ponieważ jestem na etapie krycia.Dom powstaje w warmińsko-mazurskim w okolicach Pasłęka.
 12. Dariusz

  Okna

  Okna FERRUM ,dwa okna tarasowe w systemie przesuwnym reszta okien normalna.Duże okno w salonie w formie witryny.Koszt 16,400.jak widać na zdj.zmiana od strony kotłowni.Zamiast okna drzwi.Zmieniony rozmiar okna w łazience.
 13. Okna wstawiłem.W wolnej chwili wstawie zdj.Okna brałem z FERRUM (www.ferrum.net.pl)
 14. Dom powstaje w warmińsko-mazurskim dokładnie pod Pasłękiem.
×
×
 • Create New...