Jump to content
Forum dobredomy.pl

AIB

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

AIB's Achievements

Nowy

Nowy (1/3)

0

Reputation

 1. Piękny dom! Zazdroszczę widoków! Mogą Państwo podzielić się informacją ile m'2 ścian do tynków wyszło? Pozdrawiam
 2. Witam, czy istnieje szansa, że powstanie wersja tego projektu z 4 sypialniami o nieco powiększonej powierzchni ale nadal prostej bryle z dwuspadowym dachem?
 3. Witam, czy ktoś buduje Hawanę w województwie lubelskim ? Bardzo chcielibyśmy obejrzeć dom ( nawet w stanie surowym) przed rozpoczęciem budowy, więc gdyby ktoś zgodził się pokazać swoją Hawanę w promieniu 200 km od Lublina, bylibyśmy bardzo wdzięczni ?
 4. Serdecznie dziękuję za odpowiedź, a dlaczego strop drewniany a nie terriva? Duża różnica w cenie? NAm wszyscy odradzają drewniany strop i twierdzą, że najlepiej lany betonowy...
 5. AIB

  Kąt nachylenia dachu

  Witam, bardzo proszę czy może Pani wstawić zdjęcia jak wygląda ta antresola?
 6. Witam proszę o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących tego projektu. agnieszka.helroz@gmail.com dziękuję
 7. Witam, nie możemy się zdecydować, który projekt wybrać bardzo proszę o przesłanie wszelkiej możliwej dokumentacji i zestawienia materiałów projektu Hawana oraz projektu Eliza na adres agnieszka.helroz@gmail.com z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
 8. Gratulacje! też planujemy wiosną budowę wg tego projektu i też chcemy dokonać podobnych zmian.? czy można prosić o informację jaki koszt budowy ponieśli Państwo do tego etapu? ile mniej więcej kosztowały materiały a ile robocizna? Bo nie wiem czy nie porywamy się z motyką na słońce.. pozdrawiamy
×
×
 • Create New...