Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PROSZĘ O ZWYMIAROWANE RYSUNKI PROJEKTU HAWANA dslomka1@wp.pl

Projekt Hawana  jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan/i prosi.

Dokumentacja zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 6-8 tygodni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Elżbieta

Dobry wieczór,

bardzo chciałabym dowiedzieć się czy byłoby możliwe zaadoptowanie poddasza na 2 pokoje plus łazienkę? Projekt bardzo mi się podoba, ale brakuje mi dodatkowego pomieszczenia. Proszę powiedzieć jaka jest szacunkowy koszt budowy tego domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

bardzo chciałabym dowiedzieć się czy byłoby możliwe zaadoptowanie poddasza na 2 pokoje plus łazienkę? Projekt bardzo mi się podoba, ale brakuje mi dodatkowego pomieszczenia. Proszę powiedzieć jaka jest szacunkowy koszt budowy tego domu?

Witam,

HAWANA to projekt domu parterowego i w obecnym stanie nie przewiduje poddasza użytkowego.

Poddasze użytkowe musi spełniać następujące warunki:

- Minimalna wysokość pomieszczeń w najwyższym punkcie musi wynosić minimum 2.50m (wówczas wysokość średnia określona wg Warunków Technicznych wyniesie 2.20m). W obecnym stanie wysokość ta wynosi około 2.10m w kalenicy. Konieczne więc będzie zaprojektowanie ścianki kolankowej i/lub zwiększenie kąta dachu.

- Pełnowymiarowe schody stałe na poddasze (zajmą około 5-6m2 powierzchni parteru)

- Zapewnienie odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń (np. okna dachowe)

 

Zaprojektowanie kondygnacji poddasza użytkowego jest możliwe, ale wiąże się ze znacznymi zmianami w projekcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jak jest koszt szacunkowy na chwile obecna budowy takiego domu wojewodztwo zachodniopomorskie? pozdrawiam

Witam

 

Projekt Hawana aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt cudny. A ten taras...fantastyczny! Jedyny problem dla mnie to brak garażu połączonego z domem. Czy byłaby możliwość doprojektowania garażu?

Witam

Obecnie nie przewidujemy wersji domu Hawana z garażem. Jednak na etapie adaptacji projektu można takiej zmiany dokonać - nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten projekt to spełnienie moich marzeń ! Zauważyłam oglądając elewacje, że okna od salonu bo bokach kominka na tarasie są rozbudowane w górę, czy to oznacza, że w pokoju dziennym i jadali przewidziany jest "wysoki sufit"? Jeśli tak, to nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten projekt to spełnienie moich marzeń ! Zauważyłam oglądając elewacje, że okna od salonu bo bokach kominka na tarasie są rozbudowane w górę, czy to oznacza, że w pokoju dziennym i jadali przewidziany jest "wysoki sufit"? Jeśli tak, to nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :). Pozdrawiam

Witam

Zgadza się - nad salonem i jadalnią jest pozostawiona pustka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Projekt Hawana jest rzeczywiście jak dla nas fantastyczny z małym minusem - brak jednego pokoju dla naszej trzeciej córeczki. Czy istnieje możliwość rozbudowy domku?

 

Witam

Pytanie przekazane do architektów - proszę wkrótce oczekiwać odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Jeśli wymiary działki oraz warunki zabudowy na to pozwalają, istnieje oczywiście możliwość rozbudowy domu. O szczegóły zmian pytania proszę kierować na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Agnieszka

Witam, projekt świetny, bardzo nam się podoba. Mam tylko takie pytania:

czy jest taka możliwość żeby strop był drewniany, 

kotłownia czy może być na piec tzw. śmieciuch i czy można by zamiast okna w pomieszczeniu gospodarczym (które  chcielibyśmy z mężem przeznaczyć na kotłownię) wstawić drzwi tak, żeby było wyjście z boku  domu?????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt świetny, bardzo nam się podoba. Mam tylko takie pytania:

czy jest taka możliwość żeby strop był drewniany, 

kotłownia czy może być na piec tzw. śmieciuch i czy można by zamiast okna w pomieszczeniu gospodarczym (które  chcielibyśmy z mężem przeznaczyć na kotłownię) wstawić drzwi tak, żeby było wyjście z boku  domu?????/

Witam. Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...