Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malgorzata

Witam, czy można także prosić o dokumentacje techniczna? wach.mal@gmail.com

Również bardzo nam się podoba ten projekt. Mam jednak pytanie. Z wcześniejszych postów wynika ze adaptacja poddasza nie jest możliwa. Ale czy można zamontować rozkladane schody w suficie aby była możliwość strychu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy można także prosić o dokumentacje techniczna? wach.mal@gmail.com

Również bardzo nam się podoba ten projekt. Mam jednak pytanie. Z wcześniejszych postów wynika ze adaptacja poddasza nie jest możliwa. Ale czy można zamontować rozkladane schody w suficie aby była możliwość strychu?

Pozdrawiam

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sylwia

Witam, 

 Piekny projekt! Mam pytanie a zmiane nachylenia dachu z 25 na 35 stopni. Czy bedzie to mozliwe? No terenie gdzie posiadamy dzialke przepisy przewiduja kat nachylenia dachu nie mniejszy niz 35stopni. 

 

 

pozdrawiam

Sylwia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 Piekny projekt! Mam pytanie a zmiane nachylenia dachu z 25 na 35 stopni. Czy bedzie to mozliwe? No terenie gdzie posiadamy dzialke przepisy przewiduja kat nachylenia dachu nie mniejszy niz 35stopni. 

 

 

pozdrawiam

Sylwia 

Dzień dobry,

tak, istnieje możliwość wprowadzenia takiej zmiany na etapie adaptacji projektu, przez lokalnego architekta. Usługa taka jest dodatkowo odpłatna. Zmiana ta wpłynie na wygląd budynku, na jego proporcje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy konstrukcja dachu umożliwia zastosowanie ocieplenia nakrokwiowego?

 

Dzień dobry,

w naszym projekcie zostało poprowadzone ocieplenie pomiędzy krokwiami (na salonem i jadalnią), a w pozostałej części budynku jest ono położone na stropie nad parterem. Oczywiście może Pan wprowadzić zmianę i zastosować ocieplenie na krokwiach.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o przesłanie dokumentacji technicznej na maila adawitas@wp.pl Proszę o inf. czy adaptacja poddasza jest możliwa.

 

Dzień dobry,

otrzyma Pani dzisiaj materiały dotyczące projektu.

Strych nad parterem nie ma wystarczającej wysokości, aby był użytkowy. W takiej formie może być użytkowany jako przestrzeń do magazynowania.

Należałoby podnieść ściankę kolankową oraz kąt nachylenia dachu, aby mógłby tam być np. pokój. Oczywiście trzeba by przewidzieć również miejsce na stałe schody, prowadzące na poddasze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kasia

Witam :)  Po kilku tygodniach poszukiwania idealnego domu i projektu mam wrażenie, że w końcu znalazłam dlatego bardzo proszę o przesłanie dokumentacji technicznej na adres katarzyna.wozniczka@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić ten projekt. Czy jest możliwość przesłania mi na e-mail więcej szczegółowych rysunków? Czy w kaplecie jest możliwość zamówienia np. projektu przydomowej oczyszczalni ścieków? Czy konstrukcja dachu uwzględnia obciążenie dostanie i podobnymi ibstalacjami? Pozdrawiam Arek. akoziarski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić ten projekt. Czy jest możliwość przesłania mi na e-mail więcej szczegółowych rysunków? Czy w kaplecie jest możliwość zamówienia np. projektu przydomowej oczyszczalni ścieków? Czy konstrukcja dachu uwzględnia obciążenie dostanie i podobnymi ibstalacjami? Pozdrawiam Arek. akoziarski@wp.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata T.

Witam,

jestem zainteresowana wizualizacją wnętrz dla tego projektu. Czy moglibyście Państwo przygotować i przesłać taki projekt na adres beatatomczyk@vp.pl lub udostępnić na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana wizualizacją wnętrz dla tego projektu. Czy moglibyście Państwo przygotować i przesłać taki projekt na adres beatatomczyk@vp.pl lub udostępnić na stronie?

Witam

Planujemy opracowanie wnętrz dla domu Hawana - ciężko mi jednak na tą chwilę powiedzieć kiedy będę gotowe. Jak tylko je opracujemy, pojawią się przy prezentacji projektu na stronie www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...