Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Grzesiek

Witam proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów ( rzutów szczegółowych, kosztorysu, zestawienie materiałów ) na adres grzesiek.ephs@gmail.com

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Dom bardzo mi się podoba jednak mam pytanie czy wyjście na taras od strony salonu otwiera się na zewnątrz ,bo przy tym ustawieniu wypoczynku możliwość otworzenia okna do środka jest raczej niemożliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom bardzo mi się podoba jednak mam pytanie czy wyjście na taras od strony salonu otwiera się na zewnątrz ,bo przy tym ustawieniu wypoczynku możliwość otworzenia okna do środka jest raczej niemożliwe .

Witam,

drzwi balkonowe powinno otwierać się do środka. W zależności od potrzeb jedno skrzydło może być tylko uchylne. Przy składaniu zamówienia na stolarkę u wybranego producenta warto dostosować sposób podziału okien oraz otwieranie do indywidualnych potrzeb.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Witam,

proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów ( rzutów szczegółowych, kosztorysu, zestawienie materiałów ) na adres plocharskajustyna@gmail.com @gmail.com

 

Pozdrawiam Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Dzień dobry, czy istnieje możliwość zmiany projektu tak, aby dostosować go do bardzo wąskiej (płytkiej) działki, 14 m, jednocześnie zachowując jego niepowtarzalny charakter? :) Działka jest długa, 60 m. Wejście jest na dłuższej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy istnieje możliwość zmiany projektu tak, aby dostosować go do bardzo wąskiej (płytkiej) działki, 14 m, jednocześnie zachowując jego niepowtarzalny charakter? :) Działka jest długa, 60 m. Wejście jest na dłuższej ścianie.

Dzień dobry,

Faktycznie ma Pani bardzo płytką działkę. W takim przypadku konieczna będzie analiza warunków zabudowy. Sam projekt Hawana ma głębokość 11,83m. Zwężenie budynku o kilka metrów oczywiście znacząco wpłynie na jego układ funkcjonalny oraz wygląd. Wydaje mi się, że można będzie zaprojektować ciekawy budynek, ale już jako projekt indywidualny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna chmura

Dzień dobry jestem zainteresowana projektem Hawana bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków i zestawienie materiałów tego projektu na adres e-mail ajka83@interia.pl z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...