Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dziękuję za materiały.

Czy istnieje możliwość, by nie było kominka na tarasie, by był tylko w domu?

Czy po drugiej stronie budynku można doprojektować jednostanowiskowy garaż? 

Dzień dobry,

Wykonanie opisanych zmian w projekcie jest możliwe. Zmiany można zamówić w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Można również zlecić zmiany projektantowi adaptującemu po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. W celu uzyskania wyceny proszę kierować zapytanie na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, mogę prosić o dostarczenie szerszej dokumentacji technicznej? Mój adres marchewkowe.kartony@gmail.com dziękuję i pozdrawiam,

Dzień dobry,

udostępniamy przed zakupem zwymiarowane rzuty i przekroje. Jeśli projekt ma gotowy kosztorys, to wysyłamy bezpłatnie również zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie proszę o wypowiedź dotyczącą zmian w projekcie.

Czy możliwe będzie połączenie łazienki z pomieszczeniem gospodarczym, tak by łazienka miała okno z przodu budynku?

Natomiast pomieszczenie gospodarcze znajdowałoby się przodzie garażu jednostanowiskowego, który byłby z prawej strony domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie proszę o wypowiedź dotyczącą zmian w projekcie.

Czy możliwe będzie połączenie łazienki z pomieszczeniem gospodarczym, tak by łazienka miała okno z przodu budynku?

Natomiast pomieszczenie gospodarcze znajdowałoby się przodzie garażu jednostanowiskowego, który byłby z prawej strony domu?

Witam. Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Również przyłączam się do prośby o bezpłatne materiały dot. projektu Hawana w tym kosztorysu oraz rysunków szczegółowych; z góry dziękuję pozdrawiam crazyideasrightaway@gmail.com

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów,rysunków szczegółowych i kosztorysu dotyczących projektu Hawana.Jestem zainteresowana budową tego domu;pozdrawiam serdecznie d_asia3@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina s

Dziekuje ale przeslane materialy dotycza wersji bez garazu a ja jestem zainteresowana wersja z garazem
Witam Na podany adres mailowy prześlemy wstępne rzuty dla wersji domu z garażem.   Pozdrawiam

Uprzejmie prosze o wszystkie dostepne materialy dotyczace wersji z garazem na ewelinka_sz@yahoo.co.uk. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek cukras

Bardzo prosze ponownie o przeslanie szczegolowych rysunków i kosztorysu dotyczacych projektu Hawana w wersji z garazem na pcukras@meertrans.eu. W poprzednim wpisie zrobiłem błąd w adresie e-mail.

 

pozdrawiam p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...