Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Proszę o podesłanie szczegółowych rysunków na maila: cornelius78@interia.pl  Dodatkowo mam pytanie czy na etapie adaptacji w Państwa pracowni byłaby możliwość poszerzenia i wydłużenia Alexa o 50 cm z każdej strony. Pozdrawiam. Kamil

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam,

Rowniez jestem zainteresowany projektem Alex. Czy jest mozliwosc przeslania na adres michal@rotary.com.pl szczegolowe zestawienie ,rzuty z wymiarami oraz kosztorys.I czy jest mozliwosc budowaniu tego domu w formie blizniaka? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rowniez jestem zainteresowany projektem Alex. Czy jest mozliwosc przeslania na adres michal@rotary.com.pl szczegolowe zestawienie ,rzuty z wymiarami oraz kosztorys.I czy jest mozliwosc budowaniu tego domu w formie blizniaka? Z gory dziekuje.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

W sprawie możliwości zbliźniaczenia domu - proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Buduję Alexa jestem na etapie montażu stolarki i przy zamawianiu stolarki popełniłem babola i zamówiłem okno w sypialni na górze O6 dla projektu podstawowego zamiast lustra. Szukam kogoś kto chciałby ode mnie odkupić (cena do negocjacji). Produkcja firmy Drutex trzyszybowe, kolor winchester. Tel. 509-489-316. Pozdrawiam. Tomek

 

Witam, prosiłabym o wysłanie zdjęć domu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Artur

Witam,rozważam zakup projektu Alex i bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i tabeli z kosztami budowy na adres arkr@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres mailowy: radoslaw.zamiar@interia.pl

Śledzę od dłuższego czasu dzienniki budowy jak również mam wiele własnych przemyśleń co do dostosowania Alexa do swoich potrzeb. Rozumiem, że Państwa pracownia architektoniczna może również świadczyć usługi dostosowania tego projektu do wymagań klienta?

 

Pozdrawiam,

Radosław Zamiar

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zmiany na projekt można nanieść na dwa sposoby:

-zlecić naszym architektom – w sprawie szczegółów polecam kontakt milowy pod adresem info@dobredomy.pl

-zlecić swojemu architektowi, a nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Radosław

Witam. Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres mailowy: radoslaw.zamiar@interia.pl Śledzę od dłuższego czasu dzienniki budowy jak również mam wiele własnych przemyśleń co do dostosowania Alexa do swoich potrzeb. Rozumiem, że Państwa pracownia architektoniczna może również świadczyć usługi dostosowania tego projektu do wymagań klienta?   Pozdrawiam, Radosław Zamiar
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Zmiany na projekt można nanieść na dwa sposoby: -zlecić naszym architektom – w sprawie szczegółów polecam kontakt milowy pod adresem info@dobredomy.pl -zlecić swojemu architektowi, a nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację.     Pozdrawiam

Witam ponownieJeśli to nie problem to czy mogę prosić jeszcze o rzuty dla odbicia lustrzanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Magdalena

Dzień dobry,

serdecznie proszę o przesłanie dokładnych rzutów i tabel kosztorysowych do tego projektu.

 

Mam też pytania:

 

*Czy w projekcie jest uwzględniony strych?

*Czy jest możliwość przerobienia pergoli na balkon (tak żeby balkon przechodził w pergolę, żeby można było na niego wyjść i jednocześnie aby całość nie traciła swojego kształtu i uroku)?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, serdecznie proszę o przesłanie dokładnych rzutów i tabel kosztorysowych do tego projektu. Mam też pytania: *Czy w projekcie jest uwzględniony strych? *Czy jest możliwość przerobienia pergoli na balkon (tak żeby balkon przechodził w pergolę, żeby można było na niego wyjść i jednocześnie aby całość nie traciła swojego kształtu i uroku)? Dziękuję i pozdrawiam,

Witam

Rzuty i tabele kosztorysowe oczywiście możemy przesłać. Niestety nie podała Pani adresu mailowego.

W sprawie zmian proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl- od nich również otrzyma Pani materiały do projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magdalena

Dzień dobry, serdecznie proszę o przesłanie dokładnych rzutów i tabel kosztorysowych do tego projektu. Mam też pytania: *Czy w projekcie jest uwzględniony strych? *Czy jest możliwość przerobienia pergoli na balkon (tak żeby balkon przechodził w pergolę, żeby można było na niego wyjść i jednocześnie aby całość nie traciła swojego kształtu i uroku)? Dziękuję i pozdrawiam,
Witam Rzuty i tabele kosztorysowe oczywiście możemy przesłać. Niestety nie podała Pani adresu mailowego. W sprawie zmian proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl- od nich również otrzyma Pani materiały do projektu.   Pozdrawiam

Najmocniej przepraszam, już podaję adres: robacka.magdalena@gmail.comA jak wygląda sprawa strychu? Jest on uwzględniony w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

Witam,

bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i tabeli kosztorysowych do projektu na adres sylwianoowak@interia.pl

Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany tym projektem w odbiciu lustrzanym. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu dla wszystkich etapów budowy na adres: romek.wierzchowski@gmail.com.

Proszę o informację, czy jest możliwość dopasowania do działki o szerokości 18m kosztem np rezygnacji z garażu. Przestrzeń chciałbym wykorzystać na powiększenie kuchni i pomieszczenia gospodarczego.

Pozdrawiam i gratuluję świetnego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany tym projektem w odbiciu lustrzanym. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu dla wszystkich etapów budowy na adres: romek.wierzchowski@gmail.com.

Proszę o informację, czy jest możliwość dopasowania do działki o szerokości 18m kosztem np rezygnacji z garażu. Przestrzeń chciałbym wykorzystać na powiększenie kuchni i pomieszczenia gospodarczego.

Pozdrawiam i gratuluję świetnego projektu.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...